Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 06:09:53

До Чернігівської міськради звернулися представники громадських організацій із пропозицією створити в Чернігові площу Небесної сотні

04.02.2015   08:07

3 лютого голова Чернігівського обласного об"єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" Василь Чепурний звернувся до Чернігівського міського голови Олександра Соколова з листом.

З метою вшанування загиблих Героїв, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави в грудні 2013 – лютому 2014 року на Майдані в столиці України, до Чернігівської міської ради звернулися представники громадських організацій із пропозицією назвати в Чернігові частину скверу на перетині проспектів Миру та Перемоги, що навпроти готельного комплексу «Україна», площею Небесної сотні.

Це питання було розглянуто і одноголосно підтримано на засіданні комісії з упорядкування найменувань вулиць м. Чернігова (протокол від 05 серпня 2014 р. № 1).

25 листопада 2014 року на нараді заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова з керівниками відповідних структурних підрозділів міської ради та представниками громадських організацій обговорено процедуру подання ініціативи щодо найменування частини скверу на перетині проспектів Миру та Перемоги площею Небесної сотні, а також порядок проведення громадських слухань.

Враховуючи вище зазначене, відповідно до статті 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 50 Статуту територіальної громади міста Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 11 жовтня 2007 року (21 сесія 5 скликання), підпункту 2.2 пункту 2 Положення про громадські слухання у м. Чернігові, затвердженого рішенням міської ради від 29 жовтня 2009 року (43 сесія 5 скликання), звертаємося з пропозицією до міського голови ініціювати громадські слухання шляхом прийняття розпорядження про проведення громадських слухань 24 лютого 2015 року з 18.00 до 20.00.
Місце проведення громадських слухань: зал засідань міської ради м. Чернігова (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).
На громадських слуханнях обговорити питання: найменування частини скверу на перетині проспектів Миру та Перемоги, що навпроти готельного комплексу «Україна», площею Небесної сотні.

Відповідно до підпункту 3.6. пункту 3 Положення про громадські слухання у м. Чернігові пропонуємо до складу Дорадчого комітету включити представників громадських організацій та установ (за згодою):
1. Чернякова Сергія Васильовича, ученого секретаря Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній»;
2. Чепурного Василя Федоровича, голову Чернігівської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка;
3. Бондарева Олександра Анатолійовича, члена правління Громадської організації «ГРІМ»;
4. Жимолостнову Світлану Кузьмінічну, представника профкому профспілкової організації «Чернігівська профспілка підприємців „Єдність”».

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.