Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 19:20:18

До Чернігівської міськради звернулися представники громадських організацій із пропозицією створити в Чернігові площу Небесної сотні

04.02.2015   08:07

3 лютого голова Чернігівського обласного об"єднання Всеукраїнського товариства "Просвіта" Василь Чепурний звернувся до Чернігівського міського голови Олександра Соколова з листом.

З метою вшанування загиблих Героїв, які віддали своє життя за майбутнє нашої держави в грудні 2013 – лютому 2014 року на Майдані в столиці України, до Чернігівської міської ради звернулися представники громадських організацій із пропозицією назвати в Чернігові частину скверу на перетині проспектів Миру та Перемоги, що навпроти готельного комплексу «Україна», площею Небесної сотні.

Це питання було розглянуто і одноголосно підтримано на засіданні комісії з упорядкування найменувань вулиць м. Чернігова (протокол від 05 серпня 2014 р. № 1).

25 листопада 2014 року на нараді заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова з керівниками відповідних структурних підрозділів міської ради та представниками громадських організацій обговорено процедуру подання ініціативи щодо найменування частини скверу на перетині проспектів Миру та Перемоги площею Небесної сотні, а також порядок проведення громадських слухань.

Враховуючи вище зазначене, відповідно до статті 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 50 Статуту територіальної громади міста Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 11 жовтня 2007 року (21 сесія 5 скликання), підпункту 2.2 пункту 2 Положення про громадські слухання у м. Чернігові, затвердженого рішенням міської ради від 29 жовтня 2009 року (43 сесія 5 скликання), звертаємося з пропозицією до міського голови ініціювати громадські слухання шляхом прийняття розпорядження про проведення громадських слухань 24 лютого 2015 року з 18.00 до 20.00.
Місце проведення громадських слухань: зал засідань міської ради м. Чернігова (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7).
На громадських слуханнях обговорити питання: найменування частини скверу на перетині проспектів Миру та Перемоги, що навпроти готельного комплексу «Україна», площею Небесної сотні.

Відповідно до підпункту 3.6. пункту 3 Положення про громадські слухання у м. Чернігові пропонуємо до складу Дорадчого комітету включити представників громадських організацій та установ (за згодою):
1. Чернякова Сергія Васильовича, ученого секретаря Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній»;
2. Чепурного Василя Федоровича, голову Чернігівської обласної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка;
3. Бондарева Олександра Анатолійовича, члена правління Громадської організації «ГРІМ»;
4. Жимолостнову Світлану Кузьмінічну, представника профкому профспілкової організації «Чернігівська профспілка підприємців „Єдність”».

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.