Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 10:18:39

Громадські організації Чернігова внесли пропозиції щодо зміни Регламенту міської ради

06.02.2012   09:20Агенцiя

Чернігівська громадська організація «Освітній центр "Ініціатива" та обласний осередок організації "Демократичний Альянс" направили до Чернігівської міської ради свої пропозиції щодо приведення Регламенту міської ради у відповідність до норм закону "Про доступ до публічної інформації".

Виконком міської  ради планує на найближчу лютневу  сесію винести пропозиції щодо приведення діючого Регламенту у відповідність до діючого законодавства. Над внесенням змін працює відповідна робоча група з представників всіх фракцій ради.

Під час останнього  засідання цієї робочої групи 3 лютого було прийняте рішення зібрати всі  пропозиції депутатів протягом тижня і вже 10 лютого почати їх обговорення. Під час засідання робочої групи депутати висловили готовність розглянути і пропозиції громадках організацій.

Нагадаємо, що Чернігівський  освітній центр "Ініціатива" ще  21 листопада 2011 року ініціював проведення круглого толу щодо обговорення   змін, які  необхідно внести до Регламенту Чернігівської міської ради для приведення його норм у відповідність вимогам Закону України "Про доступ до публічної інформації". 

Тоді участь в  заході взяли депутати Чернігівської  міської ради, громадські експерти та місцеві журналісти.

Громадська організація  запропонувала внести зміни до дев’яти  статей Регламенту. Зокрема, щодо дотримання двадцятиденного терміну оприлюднення проектів рішень Чернігівської міської ради та оприлюднення всіх рішень міської ради (сьогодні міська рада приховує земельні рішення) , забезпечення  вільного  доступу громадян до засідань комісій та виконавчого комітету міської ради, можливість ознайомлення громадян з аудіозаписами та протоколами  пленарних засідань  міської ради тощо.

Сподіваємося, що депутати Чернігівської міської ради дослухаються до пропозицій громадських організацій. 

Прес-служба Чернігівського освітнього  центру "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський район: необережність під час куріння призвела  до загибелі двох людей

Чернігівський район: необережність під час куріння призвела до загибелі двох людей 10:16

19 жовтня о 07:20 до Служби порятунку "101" у Чернігівському районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Пархимів Остерської об'єднаної територіальної громади.

Суб’єктам господарювання Чернігівській області телефонують шахраї та представляються податківцями

Суб’єктам господарювання Чернігівській області телефонують шахраї та представляються податківцями 10:05

Невідомими особами здійснюються телефонні дзвінки окремим суб’єктам господарювання Талалаївського району з мобільних номерів 0666605719 та 0957650556.

Чернігів: рятувальники ліквідували загоряння вантажного автомобіля

Чернігів: рятувальники ліквідували загоряння вантажного автомобіля 10:03

19 жовтня о 09:49 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі біля будинку №23 по вул. Ушинського сталося загоряння вантажного автомобіля Renault Premium.

Користуйтеся послугами служби зайнятості ОНЛАЙН

Користуйтеся послугами служби зайнятості ОНЛАЙН 09:53

Служба зайнятості сьогодні – це сервісна установа сучасного формату, у якій можна отримувати послуги онлайн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини