Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 08:11:17

Громадські організації Чернігова внесли пропозиції щодо зміни Регламенту міської ради

06.02.2012   09:20Агенцiя

Чернігівська громадська організація «Освітній центр "Ініціатива" та обласний осередок організації "Демократичний Альянс" направили до Чернігівської міської ради свої пропозиції щодо приведення Регламенту міської ради у відповідність до норм закону "Про доступ до публічної інформації".

Виконком міської  ради планує на найближчу лютневу  сесію винести пропозиції щодо приведення діючого Регламенту у відповідність до діючого законодавства. Над внесенням змін працює відповідна робоча група з представників всіх фракцій ради.

Під час останнього  засідання цієї робочої групи 3 лютого було прийняте рішення зібрати всі  пропозиції депутатів протягом тижня і вже 10 лютого почати їх обговорення. Під час засідання робочої групи депутати висловили готовність розглянути і пропозиції громадках організацій.

Нагадаємо, що Чернігівський  освітній центр "Ініціатива" ще  21 листопада 2011 року ініціював проведення круглого толу щодо обговорення   змін, які  необхідно внести до Регламенту Чернігівської міської ради для приведення його норм у відповідність вимогам Закону України "Про доступ до публічної інформації". 

Тоді участь в  заході взяли депутати Чернігівської  міської ради, громадські експерти та місцеві журналісти.

Громадська організація  запропонувала внести зміни до дев’яти  статей Регламенту. Зокрема, щодо дотримання двадцятиденного терміну оприлюднення проектів рішень Чернігівської міської ради та оприлюднення всіх рішень міської ради (сьогодні міська рада приховує земельні рішення) , забезпечення  вільного  доступу громадян до засідань комісій та виконавчого комітету міської ради, можливість ознайомлення громадян з аудіозаписами та протоколами  пленарних засідань  міської ради тощо.

Сподіваємося, що депутати Чернігівської міської ради дослухаються до пропозицій громадських організацій. 

Прес-служба Чернігівського освітнього  центру "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.