При облдержадміністрації створено нову Громадську раду
173 інститути громадянського суспільства увійшли до нового складу Громадської ради при облдержадміністрації. Заявки приймалися ініціативною групою до 12 січня включно. Загалом документи подали 177 громадських організацій.
На зборах зареєструвалися 162-а представники інститутів громадянського суспільства. Одинадцять представників, як і вимагалося, письмово повідомили про неможливість взяти участь в Установчих зборах, чотири — письмово не повідомили про відсутність.
Після довгих обговорень учасники зборів проголосували за включення до складу нової Громадської ради 173-ох ІГС, за виключенням 4-ох відсутніх.
Збори розпочалися з хвилини мовчання за усіма полеглими на сході України.
З вітальним словом виступив в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман. Він подякував присутнім за активну громадянську позицію та небайдужість до проблем суспільства. Адже це дуже важливо і особливо потрібно у такий складний для нашої держави час.
— Перед усім, хочу запевнити, що я особисто, як виконувач обов’язків голови облдержадміністрації, та всі структурні підрозділи виконавчої влади в області відкриті і готові до відвертого діалогу з громадськістю. Ми завжди готові прислухатися до конструктивної критики і виважених пропозицій, готові спільно розв’язувати проблеми, які постають сьогодні в області, — наголосив Сергій Журман.
Для ведення Установчих зборів було обрано Миколу Богдана, голову Федерації профспілкових організацій області.
На засіданні визначено лічильну комісію, заслухано інформацію про роботу попереднього складу Громадської ради. Також створено робочу групу з підготовки проекту Положення про Громадську раду при Чернігівській ОДА та 1-го її засідання. Таким чином, після довготривалого обговорення та вирішення робочих питань, 1-ше засідання нового складу Громадської ради призначено на 11 лютого.
Останні новини Чернігівщини
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.
На знак вдячності та визнання мужності і стійкості Президент нагородив тих, хто боронить державу на передовій і в тилу 14:41
До четвертих роковин повномасштабного вторгнення Володимир Зеленський відзначив державними нагородами воїнів і цивільних.
У Чернігівському районі поліція притягнула до адміністративної відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв ДТП 13:36
Поліцейські під час встановлення обставин дорожньо-транспортної пригоди з’ясували, що причетний до неї водій перебував у стані алкогольного сп’яніння.