Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 21:29:16

Деякі медичні заклади області потребують негайних змін в управлінні

21.01.2015   11:40Агенцiя

21 січня в. о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман провів зустріч з представниками трудових колективів і профспілок обласної стоматологічної поліклініки та обласного шкірно-венерологічного диспансеру.

Наразі ці заклади тривалий час очолюють виконуючі обов’язки керівників. Тому під зустрічі обговорювались питання щодо призначення повноцінних керівників цих лікувальних установ, відповідно до вимог чинного законодавства.

Сергій Журман, вислухавши пропозиції лікарів, акцентував увагу на необхідності врегулювання трудових і господарських відносин у колективах. А внесення на затвердження кандидатур керівників цих лікувальних закладів відбудеться у повній відповідності до вимог, передбачених трудовим кодексом та побажань трудових колективів.

—Я хочу, щоб у цих медичних закладах відбулися зміни на краще і ці зміни відчули ті люди, які приходять до них, — наголосив в. о. голови ОДА.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини