Першого заступника в обласній раді не буде?
Про це повідомив на свої сторінці в мережі Фейсбук колишній перший заступник голови Чернігівської обласної ради, а нині - народний депутат України Олександр Кодола.
Він пише:"На сьогодні існує близько 5ти кандидатур депутатів обласної ради на цю посаду, відповідно жодна з них не отримує необхідної підтримки більшості депутатського корпусу. А ще рік тому половина депутатського корпусу облради, були членами партії і фракції регіонів.
Саме тому разом з головою облради досягли згоди, що з метою економії бюджетних коштів та недопущення повернення у владу представників колишнього режиму, на сесію облради буде винесений проект рішення, щодо змін до штатного розпису облради, і відповідно скорочення посади першого заступника голови обласної ради".
Сесія обласної ради запланована на 23 січня.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06
Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02
Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54
26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50
Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48
24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.