Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 06:32:56

Олександр Кодола пообіцяв, що найближчим часом привезе у Ніжин інвесторів. ВІДЕО

14.01.2015   07:58

На 63 позачерговій сесії міської ради Олександр Кодола повідомив, що у Верховній Раді був обраний заступником голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та найближчим часом привезе у Ніжин інвесторів, які у змозі вирішити проблему із сміттям.

Дуже болюче для мене і для всіх нас є проблема сміття у Ніжині, тому я і взяв напрям містобудування і житлово-комунального господарства під своє керування. Зараз я вже працюю над залученням інвесторів. У найближчий час, протягом січня лютого, я привезу інвесторів, які могли б цю проблему вирішити. Але найголовніше, потрібно прийняти відповідне законодавство, тому що в нас практично відсутній закон, щодо поводження з побутовими відходами. Зараз ми вже над цим працюємо - сказав депутат.

NizhynTB

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ