Членам родин загиблих учасників АТО вручили державні нагороди
5 січня, в обласній державній адміністрації відбулося урочисте вручення нагород сім’ям загиблих учасників АТО. Державні нагороди рідним героїв вручив в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указами Президента України нагороджено трьох військовослужбовців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів» УМВС України в Чернігівській області та бійця військової частини В1688, які загинули під час виконання службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції.
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджені старший сержант міліції Найдьон Олександр Вікторович, рядовий міліції Іщенко Андрій Васильович, рядовий міліції Запека Віктор Олександрович, сержант військової частини В1688 Куц Геннадій Володимирович.
- Ці військовослужбовці віддали своє життя заради майбутнього нашої країни, миру і життя прийдешніх поколінь. Я вірю в те, що історія, час розставлять всі крапки над «і» і ми будемо жити в оновленій, незалежній, процвітаючій країні, - підкреслив Сергій Журман.
Бойові побратими військовослужбовців подякували рідним загиблих героїв за те, що виховали таких завзятих, чесних хлопців, справжніх патріотів нашої країни.
Учасники заходу вшанували пам’ять всіх загиблих бійців, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України, хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіального стенду на Красній площі обласного центру.
Останні новини Чернігівщини

Експорт української сосни на 2,8 млн грн: на Чернігівщині судитимуть трьох контрабандистів 18:27
Прокурорами Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох жителів Чернігівської області за фактами контрабанди лісоматеріалів, підроблення офіційних документів, вчинених за попередньою змовою групою осіб, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 2 ст. 201-1, ч. 3, 4 ст. 358, ч. 1 ст. 209 КК України).

Небезпечні ситуації та потреба у підтримці: прокурори та поліцейські провели низку профілактичних заходів для дітей та молоді 18:24
Ювенальними прокурорами органів Чернігівської обласної прокуратури спільно з представниками поліції та психологами проведено навчально-профілактичні заходи серед учнів навчальних закладів міста та області.

Для внутрішньопереміщених осіб впроваджується послуга довготривалого медсестринського догляду 18:19
В умовах сьогодення дедалі більше переселенців, особливо людей старшого віку та осіб з хронічними захворюваннями, потребують постійного догляду, медичного спостереження та безпечних умов проживання.
У Чернігові під час дронової атаки 12 жовтня поранено п’ятьох цивільних 11:21
Протягом минулої доби ворог 36 разів обстрілював Чернігівщину. Під атаками – 23 населені пункти. Більшість обстрілів – переважно FPV-дрони та скиди з БпЛА у прикордонні. Також армія рф застосовувала ударні дрони різних модифікацій.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.