Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 06:48:37

На Чернігівщині створено обласну організацію "Народний Фронт"

05.01.2015   07:40Агенцiя

Керівником організації став Олександр Кодола, народний депутат України. Таке рішення було прийняте на установчій конференції обласної організації політичної партії «Народний Фронт», яка відбулася 3 січня в м. Чернігів.

У роботі конференції взяли участь 42 делегати з усіх районів Чернігівської області, серед присутніх народний депутат України Олександр Кодола, а також депутати обласної, міських і районних рад.

Делегати конференції заслухали доповідь керівника Чернігівського регіонального виборчого штабу «Народного Фронту» Олександра Кодоли, який проаналізував роботу окружних та районних виборчих штабів під час парламентської кампанії, подякував усім за проведену роботу та зазначив, що організація спроможна вирішувати найскладніші завдання.

Народний депутат також зосередив увагу присутніх на активній підтримці учасників АТО та їхніх сімей. У своєму виступі він зазначив, що мешканці Чернігівщини висловили велику довіру «Народному фронту», яку партія повинна виправдати своїми реальними справами.

«Ми створили нашу політичну силу лише у вересні минулого року, напередодні виборчої кампанії. Мабуть «Народний Фронт» сьогодні наймолодша політична сила в Україні. Але за дуже коротку виборчу кампанію ми виграли вибори, отримавши 1ше місце в Україні. Народ України надав найбільшу підтримку нашій команді. Саме тому ми повинні виправдати очікування людей і нарешті провести реальні зміни в нашій країні. Нашим завданням є формування якісно нової політичної сили в кожному місті і районі нашої області. Залучення нових, енергійних та авторитетних людей. Таким чином сформувати сильну команду для складних часів в кожному населеному пункті» - зазначив Олександр Кодола.

Делегати одноголосно обрали на посаду голови Чернігівської обласної партійної організації «Народний Фронт» Олександра Кодолу. Конференція також обрала Раду організації у складі 11 осіб.
Під кінець конференції новообраний голова партії озвучив найближчі плани обласної організації: робота над створенням міських і районних партійних організацій на території Чернігівської області та підготовка до місцевих виборів.

По завершенню Олександр Кодола розповів про свій перший місяць парламентської діяльності. Зокрема, нардеп наголосив на тому, що політична партія «Народний фронт» є найдисциплінованішою силою в українському парламенті, про це свідчить явка народних депутатів на пленарні засідання і їх одностайне голосування.

Також народний депутат проінформував всіх присутніх про свої законотворчі ініціативи. Перший законопроект, який підтримала Верховна рада, "Про забезпечення реалізації прав мешканців гуртожитків". Згідно цього Закону продовжується строк дії мораторію на відчуження гуртожитків, які перебувають у господарському віданні підприємств та організацій з шести до одинадцяти років, тобто до 01 січня 2019 року. Таке продовження сприятиме забезпеченню конституційних прав на житло декількох сотень тисяч мешканців гуртожитків. За словами Олександра Кодоли наразі він є автором і співавтором 5 законопроектів. Всі вони вже проходять відповідну процедуру і готуються до розгляду на пленарних засіданнях Верховної Ради.

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини