У Чернігівській ОДА працює сепаратист? ВІДЕО
«Читаю комментарии и удивляюсь, насколько украинцы стали (или и всегда были?) продажные, глупые и в своей зависти злобные существа. Готовы любой бред нести, пиарится на том, чего не понимают и никогда не понимали. И все только от сознания собственной неполноценности».
Вашій увазі – один із коментарів до матеріалу на «ВВ» про гвалт брянських «колег» через допис Оксани Тунік-Фриз стосовно сепаратистських висловлювань доньки Анатолія Заліського. Це, загалом, пересічний для «Високого Валу» коментар. Російські боти та й доморощені ентузіасти темної сепаратистської справи на сайт набігають регулярно.
Для того, аби адекватний читач знав, звідки родом "ватна" пропаганда, адміністратор зазвичай просто публікує ай-пі номер автора коментаря і, у випадку необхідності, прибирає з допису нецензурні висловлювання.
У цьому випадку він діяв аналогічно та був шокований, побачивши, звідки ростуть ноги у коментаря. Чернігівська ОДА! Так, ми не помилилися, сепаратист та україноненависник спокійно працює собі в українській державній(!) установі.
В ОДА намагаються знайти сепаратиста, однак визнають, що зробити це буде складно і не виключають вірогідності хакерської атаки.
Hromadske Chernihiv
Останні новини Чернігівщини
Наша артилерія насипає! 11:40
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:38
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
Виплати, які з 1 липня 2025 року здійснюватиме Пенсійний фонд України 10:41
Із 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України отримав повноваження щодо виплати 39 видів державних соціальних допомог, соціальних стипендій, які раніше призначалися та виплачувалися органами соціального захисту населення.
На Чернігівщині суд виніс вирок організатору злочинної групи крадіїв, яка викрала майна на 1,4 млн грн 10:10
Розглянувши матеріали кримінального провадження щодо організатора злочинної групи, яка спеціалізувалася на крадіжках у великих та особливо великих розмірах, Чернігівський районний суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.
Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28
В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).