Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 04:34:53

Сергій Журман: Робота по залученню коштів агробізнесу до розвитку інфраструктури села буде тривати і надалі

12.12.2014   12:29Агенцiя

Сьогодні в умовах фінансового дефіциту як ніколи актуальним стає питання якщо не повної, то максимальної соціальної відповідальності агробізнесу за розвиток тієї території, де він господарює, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Зокрема, важливим аспектом цієї справи є збільшення асигнувань власниками та користувачами земель сільськогосподарського призначення коштів на розвиток територіальних громад.

Торік в області було ініційовано процес прозорого залучення допомоги підприємств для соціально-економічної розбудови сільських територій шляхом винесення цього питання на обговорення громад та укладання відповідних соціальних угод.

В результаті проведеної роботи між орендарями земель сільськогосподарського призначення та сільськими радами укладено 629 соціальних угод. Близько половини орандарів працюють без укладання відповідних документів.

За 10 місяців сільгосппідприємствами надано 65 мільйонів гривень допомоги як за цими угодами, так і поза ними з урахуванням надання допомоги на АТО.

Яскраві приклади співпраці влади і бізнесу на селі – у Бахмацькому, Городнянському, Ічнянському, Прилуцькому, Семенівському, Талалаївському та Чернігівському районах.

Найбільш організована робота із залучення коштів агробізнесу у розвиток соціальної інфраструктури села ведеться у Прилуцькому районі, де укладено 111 угод та Коропському – 40 угод.

Найменше відповідних угод – у Носівському та Менському районах.

– У наступному році роботу по залученню коштів агробізнесу до розвитку інфраструктури сільських населених пунктів буде продовжено. Адже завдяки усвідомленню своєї соціальної відповідальності перед громадою суттєву підтримку одержали сільські заклади освіти, культури, медицини області, - наголошує в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

На його переконання, реальне поліпшення ситуації у кожній сільській чи селищній громаді можливе лише через злагоджену роботу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у напрямку стимулювання малого і середнього бізнесу, розвиток обслуговуючих кооперативів на селі, сільського зеленого туризму, народних промислів тощо.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини