Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 14:46:25

Відбулося засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

10.12.2014   08:41

За повідомленням аналітичного відділу виконавчого апарату Чернігівської облради 8 грудня під головуванням Арсена Дідура відбулося позапланове засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

В його роботі взяли участь: голова Прилуцької райдержадміністрації Іван Тютюнник, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Савченко, начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури області Лілія Федорченко та старший прокурор відділу захисту інтересів громадян та держави в суді по земельних питаннях Володимир Шмаровоз.

На засіданні розглянуто питання «Про забезпечення безперебійного постачання електроенергії народногосподарському комплексу Чернігівщини» та «Про вирішення питань врегулювання земельних відносин у Прилуцькому районі» та.

За результатами обговорення, постійна комісія запропонувала Департаменту агропромислового розвитку на черговому засіданні Колегії заслухати інформацію управління агропромислового розвитку Прилуцької районної державної адміністрації стосовно ефективності використання у районі земель для товарного сільськогосподарського виробництва.

Також депутати рекомендували місцевим державним адміністраціям враховувати позицію органів місцевого самоврядування щодо розпорядження землями державної власності та не витребуваними паями. Крім того, доручили прокуратурі області із залученням інспекції сільського господарства краю здійснити перевірки використання земельних ділянок, власники яких не реалізували своїх прав для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

За підсумками розгляду питання «Про забезпечення безперебійного постачання електроенергії народногосподарському комплексу Чернігівщини» постійна комісія прийняла рішення звернутися до голови Чернігівської обласної ради М.Звєрєва та в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації С. Журмана щодо проведення 10 грудня наради по вивченню та пошуку шляхів врегулювання порушеного на засіданні питання. До участі у нараді рекомендовано залучити керівника публічного акціонерного товариства «Чернігівобленерго» Касіча Ю.П., представників прокуратури, Служби безпеки України, міліції та депутатів обласної ради.

Захід не анонсувався.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини