Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 червня, 00:44:20

Микола Звєрєв закликав народних депутатів від Чернігівщини стати силою, яка не побоїться відповідальності за проведення реформ

05.12.2014   13:18Агенцiя

На урочистих зборах з нагоди Дня місцевого самоврядування голова обласної ради Микола Звєрєв звернувся до новообраних народних депутатів, які представляють у Верховній Раді України Чернігівську област., повідомляє відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської облради.

Зокрема, від імені органів місцевого самоврядування і виборців Придесення керівник нагадав народним обранцям, що мільйони співвітчизників вже втомилися від порожніх обіцянок парламентарів минулого скликання і нині від новобраних депутатів чекають на позитивні для суспільства зміни. І головне тут - докласти всіх зусиль для прискорення процесу децентралізації влади в нашій країні і нарешті прийняти необхідний для цього пакет законів.

- Закликаю вас головними пріоритетами у своїй законотворчій діяльності визначити не вузькопартійні чи особисті інтереси, а інтереси людей, всіх територіальних громад Чернігово-Сіверської землі та держави в цілому. Вперше в історії незалежної України станьте тією консолідуючою силою, яка не побоїться взяти на себе відповідальність за проведення реформ, зволікання з якими вже ніхто нам більше не пробачить. У свою ж чергу обіцяю вам повне розуміння та сприяння в усіх справах і починаннях в ім'я кращої долі жителів Чернігівщини та всієї України, - наголосив на завершення у своєму відкритому Зверненні до новообраних народних депутатів від Чернігівщини Микола Звєрєв.

Голова обласної ради одночасно попросив учасників урочистих зборів – представників місцевого самоврядування з усіх куточків Чернігівщини проголосувати за це звернення, на що й одержав повну підтримку.

Микола Звєрєв зазначив, що це звернення як наказ від усіх виборців Чернігівщини буде надіслане кожному депутату, які представляють у Парламенті нашу область.

- Сьогодні свято і ми сподіваємося, що зваженість і мудрість народних обранців візьмуть верх і місцеве самоврядування в Україні буде, - наголосив Микола Звєрєв.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини