Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 20:25:47

Сергій Журман: Ми вживаємо усі можливі заходи для мінімізації наслідків відключень електроенергії

04.12.2014   08:23

3 грудня в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман зустрівся з представниками громадськості, які прийшли в ОДА висловити обурення з приводу відключень світла у місті.

Як пояснив Сергій Журман, в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії по країні, в області введені перші 5 черг графіка аварійних відключень. Наразі диспетчерською службою ДП НЕК «Укренерго» до ПАТ «Чернігівобленерго» доводяться подальші обмеження потужності та обсяги відключень електроенергії, що суттєво впливає на системи життєзабезпечення регіону.

На даний час вживаються всі можливі заходи щодо подальшого обмеження споживання електричної енергії та забезпеченню стабільної роботи енергогенеруючих підприємств, які знаходяться на території області. Крім того, КЕП «Чернігівска ТЕЦ» ТОВ фірми «ТехНова» продовжує забезпечувати генерацію електричної енергії до Об’єднаної енергосистеми України на рівні 170 МВт.

За словами Сергія Журмана, обласна влада тримає це першочергове питання на постійному контролі та вживає всі можливі заходи для того, аби мінімізувати наслідки відключень електроенергії.

В.о. голови облдержадміністрації повідомив присутнім, що вчора, 2 грудня, за його підписом був направлений лист на Адміністрацію Президента України, Кабінет Міністрів та Міністерство енергетики та вугільної промисловості. У ньому йдеться про те, що Чернігівська обласна державна адміністрація з порозумінням ставиться до кризової ситуації на ринку енергопостачання. Однак, з урахуванням прогнозів щодо подальшого зниження температури повітря, це загрожує забезпеченню надійної роботи системи централізованого теплопостачання у містах обласного підпорядкування – Чернігові, Ніжині та Прилуках та ще у 14 населених пунктах області, де, зокрема, не виключений прорив теплоцентралей.

Враховуючи це та з метою недопущення аварійних ситуацій на системах життєзабезпечення, облдержадміністрація просить не доводити обмеження споживання електричної енергії в населених пунктах області нижче 5 черги графіку.

Останні новини Чернігівщини

На Кубку світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт Чернігівський спортсмен виборов бронзову нагороду 14:09

У період з 17 по 19 березня 2023 року в місті Інсбрук (Австрія) відбувся Кубок світу з кікбоксингу WAKO в розділах поїнт-файтинг та лайт-контакт.

Чернігівська область виборола ІІ командне місце на чемпіонаті України з біатлону серед юніорів 14:07

З 10 до 17 березня у селі Яворів, Львівської області проходив чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат, де команда Чернігівської області зайняла ІІ командне місце.

Чернігівську районну державну адміністрацію очолив Андрій Попик 14:04

Головою Чернігівської районної державної адміністрації призначено Андрія Попика. Відповідне розпорядження 34/2023-рп підписав 24 березня, Президент України Володимир Зеленський.

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року

Обстріли окупаційними військами зс рф за період з 20 по 26 березня 2023 року 14:02

За даними ДПСУ, всього за попередній тиждень з території Брянської області ворогом здійснено 19 обстрілів околиць 10 прикордонних населених пунктів Чернігівської області, під час яких зафіксовано 130 вибухів.