Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 10:20:47

Обговорювалася Стратегії сталого розвитку Чернігівської області

25.11.2014   08:22

24 листопада відбулося спільне засідання координаційної ради та робочої групи із розробки Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року. Нарада пройшла за участю в.о. голови облдержадміністрації Сергія Журмана та заступника голови обласної ради Валентина Мельничука.

Як повідомив в.о. голови облдержадміністрації Сергій Журман, необхідність розробки нової Стратегії викликана тим, що у наступному році завершується нині діюча програма регіонального розвитку і обласні плани повинні бути приведені у відповідність до Державної стратегії сталого розвитку. Серед основних цілей регіональної політики Сергій Журман визначив: підвищення конкурентоспроможності, соціально-економічна інтеграція та просторовий розвиток, а також ефективне використання переваг регіону. За словами в.о. голови облдержадміністрації, при розробці стратегічних напрямків регіону необхідно враховувати наявний ресурсний потенціал, реальний стан сформованого і функціонуючого на даний час господарського комплексу.

Оскільки Стратегія сталого розвитку має стати основним програмним документом на найближчі 6 років, то керівник закликав долучитися до процесу її розробки та планування регіонального розвитку не лише фахівців облдержадміністрації та обласної ради, а й науковців, підприємців та громадськість.

Далі учасники засідання заслухали інформацію заступника директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олександри Хомик про підсумки соціально-економічного аналізу проекту Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2020 року. Виступаюча визначила сильні і слабкі сторони регіону та, акцентуючи увагу присутніх на етапах стратегічного планування, закликала вносити відповідні пропозиції.

За результатами засідання буде підготовлено протокольне доручення.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.