Прискорити роботу по забезпеченню твердими видами палива закладів освіти та охорони здоров’я області
Таке завдання озвучив в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман 24 листопада під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів ОДА.
Він висловив занепокоєння тим фактом, що цьогорічні показники заготівлі вугілля, торфобрикетів та дров відстають від минулорічних.
– Можливості для придбання твердого палива є, про це мають подбати керівники територій. Контролюйте це питання, тримайте постійний зв'язок з районами щоб усі заклади соціальної сфери були з теплом, - звернувся Сергій Журман до присутніх керівників.
Принагідно в.о. голови облдержадміністрації акцентував увагу на продовженні роботи щодо виявлення на місцях осіб, які повернулися із зони проведення АТО для надання їм психологічної допомоги. Він наголосив на необхідності постійної співпраці у цьому напрямку органів соціальної сфери, охорони здоров’я, освіти та громадських організацій для залучення кваліфікованих фахівців-психологів.
В ході наради також обговорено питання подальшої співпраці органів влади з волонтерами, соціального захисту ті підтримки сімей переселенців, готовність дорожнього господарства до роботи в зимових умовах, інші актуальні питання соціально-економічного розвитку області.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18
Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.
Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16
До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.
«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13
З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».
Надзвичайні події в області за останню добу 10:09
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06
Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.