Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 18:30:22

Бюджет на сесії Чернігівської обласної ради не розглядатимуть

20.11.2014   11:58

Президія облради вирішила сьогодні бюджет не розглядати. А дехто з її членів вирішив мабуть звести особисті рахунки з археологами, згадуючи минуле

Президія Чернігівської обласної ради на своєму засіданні сьогодні розглянула два десятка питань.

Головне питання, заради якого і збирається двадцять друга (позачергова) сесія обласної ради шостого скликання – це дострокове припинення повноважень першого заступника голови Чернігівської обласної ради Олександра Кодоли, який через декілька днів буде приймати присягу народного депутата України. Президія вирішила розглянути це питання на сесії останнім, щоб пан Кодола повноцінно прийняв участь у роботі облради.

Питання «Про звіт про виконання обласного бюджету і витрачання коштів резервного фонду обласного бюджету за 9 місяців 2014 року», за пропозицією голови постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами  комунальної  власності Миколи Стрільця було перенесено на сесію у грудні, щоб депутати могли більш ґрунтовно підготуватися.

Найбільше уваги під час обговорення було приділено пропозиції звільнити Мултанен В.В. з посади директора комунального закладу «Чернігівський науково-методичний центр охорони культурної спадщини» Чернігівської обласної ради. Обласна державна адміністрація змінила власну думку про звільнення і пропонувала продовжити контракт.

Керівнику закладу була поставлена умова про повернення права Чернігівщини на «відкритий лист», що дається на проведення археологічних розвідок та розкопок, а також інших видів земляних робіт на території пам'ятки, охоронюваній археологічній території, в зонах охорони, в історичних ареалах населених місць, досліджень решток життєдіяльності людини, що містяться під земною поверхнею, під водою. «Відкриті листи» видаються Інститутом археології на дослідження пам'яток археології республіканського і місцевого значення, що знаходяться на території інших союзних республік.

Члени Президії підтримали пропозицію ОДА. Проте керівник депутатської фракції Політичної Партії «Фронт Змін» в Чернігівській обласній раді Олександр Нерета виступив проти призначення. Він згадав про власні підприємницькі проблеми у спілкуванні з археологами. Інші депутати встали на захист керівника археологів, вважаючи її чесною і порядною людиною.

Питання про продовження контракту було підтримано всіма членами Президії, окрім пана Нерети, який голосував проти.

Мабуть, Революція гідності ще не у всіх наших депутатів змінила мислення і підходи. Не потрібно народним обранцям, використовуючи положення, продовжувати практику зведення особистих рахунків….

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини