Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 22:39:19

Посилити дисципліну у розрахунках за спожиті енергоносії

19.11.2014   10:38

Таку вимогу перед керівниками відповідних структур та очільниками районів ставить в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман.

Актуальність цього завдання обумовлена тим, що зазначені питання завжди загострюються в період проходження опалювального сезону.

Борг установ, які фінансуються з місцевих бюджетів за спожиту електричну енергію складає більше 2 мільйонів гривень. Найбільші боржники – Корюківській, Носівський, Талалаївський райони, міста Прилуки та Чернігів.

За спожитий природний газ найбільше заборгували Бобровицький, Козелецький, Чернігівський райони та місто Чернігів – борг установ, які фінансуються з місцевих бюджетів, складає понад мільйон гривень.

– Неплатежі лягають великим тягарем на житлово-комунальне господарство, а це, у свою чергу, може негативно позначитись на умовах комфортного проживання кожного з нас. Відповідальність за рівень розрахунків за газ, перш за все, покладена на керівників територій, які мають застосувати всі важелі впливу для забезпечення постійного контролю за дотриманням дисципліни платежів за енергоносії, - наголошує Сергій Журман.

Також в.о. голови облдержадміністрації акцентує увагу на необхідності прискорення роботи по забезпеченню твердими видами палива закладів освіти та охорони здоров’я області. Нині на котельнях бюджетних установ заготовлено 55,4% тонн вугілля від потреби, 75,8% тонн торфу, 94,9% складометрів дров. За словами Сергія Журмана, справжні холода тільки-но починаються, отже попереду випробування, до яких область має бути повністю підготовлена.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.