Мітинг підприємців у Ніжині
18 листопада на площі ім.. І. Франка зібралися на мітинг підприємці дві громадських організації «Спілка підприємців Ніжина НКР» та «Ніжинська спілка підприємців».
Керівництво міста запросило всіх присутніх у великій зал виконавчого комітету. У зустрічі взяли участь міський голова Лінник А.В., заступник міського голови Осадчий С.О. та ЗМІ.
Зійшлися протилежні позиції двох груп підприємців щодо питання узаконення торгівлі по вул. Московська та на пл. ім. М. Заньковецької. Підприємці, які ведуть торгівлю по вул. Московська настоюють на утриманні дозволу на торгівлю, проте інша група – на забезпеченні рівних умов для всіх підприємців, дотримання правил торгівлі та безпеки руху та проживання ніжинців та гостей міста.
Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення та комунікацій з громадськістю у Ніжинської міської ради
Останні новини Чернігівщини
7 січня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1414 Російська агресія - Day 1414 Russian aggression
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.