Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:15:49

Сергій Журман: Результати виборів відобразили реальне волевиявлення громадян

18.11.2014   13:20

Про це в.о. голови обласної державної адміністрації заявив під час зустрічі з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні, на якій обговорено ситуацію в області після проведення позачергових парламентських виборів.

Сергій Журман відзначив, що вибори на Чернігівщині пройшли без втручання адмінресурсу у перебіг виборів, натомість влада виконувала лише технічне забезпечення виборчого процесу — облаштування дільниць, приміщень для голосування тощо. Факти відсутності тиску на виборців підтверджували й численні спостерігачі.

— Так, у нас фіксувалися випадки порушень з боку окремих кандидатів, але це не вплинуло на загальну картину. Тому ми можемо заявити, що результати виборів відобразили реальне волевиявлення громадян регіону, - підкреслив Сергій Журман.

В.о. голови облдержадміністрації розповів про переможців виборчих перегонів в області, зауваживши, що ці вибори показали потребу громади у нових політичних силах і нових перетвореннях у суспільстві.

В ході розмови Сергій Журман також ознайомив представників моніторингової місії ОБСЄ із загальною суспільно-політичною ситуацією в області, детально відповів на запитання щодо безпеки нашого регіону, допомоги переселенцям та співпраці влади з волонтерами, що допомагають нашим військовим в зоні ведення воєнних дій.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація 11:09

За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною по інфекційних захворюваннях тварин.