Андрій Дериземля оголосив про завершення спортивної кар’єри
Відомий український біатлоніст, призер Кубка світу, багаторазовий учасник Олімпійських ігор, а нині – керівник Центру підтримки армії Андрій Дериземля оголосив про завершення спортивної кар’єри. Відтепер він займатиметься розвитком соціальних проектів на Чернігівщині та посилить допомогу армії.
Продовжити тренування Андрію пропонує керівництво Федерації біатлону України. Також Дериземля продовжує отримувати щедрі пропозиції працювати за кордоном. Але біатлоніст твердо вирішив залишитися в Україні та працювати на користь Чернігівщини.
- Я прийняв нелегке для себе рішення відмовитися від подальшої професіональної спортивної кар’єри. Я залишаюся працювати в Чернігові, - наголосив Андрій Дериземля.
З першого дня своєї роботи Центр підтримки армії активно допомагає підрозділам, які направлені в зону АТО з військових частин Чернігівщини. Зокрема, це і першій танковій бригаді, 13 та 41 батальйонам, Національній гвардії, регіональному центру радіоелектронної розвідки, центру контррозвідки, залізничному полку, Чернігівському військовому госпіталю. Центр надає юридичну та психологічну допомогу учасникам АТО. Андрій Дериземля повідомив, що нині волонтери Центру шукають нових джерел надходження допомоги для солдат.
Окрім волонтерської роботи, Андрій Дериземля зі своєю командою розвиватиме нові напрямки діяльності.
- В першу чергу, це розвиток і подальша робота центру підтримки армії. Але я також хочу й буду працювати в таких напрямках як соціальний захист населення, розвиток спорту й пропаганда здорового способу життя. І що, на мою думку, зараз досить актуально – це питання екології, - зазначив громадський діяч.
Народний депутат України Валерій Дубіль, який у Верховній Раді представляє Чернігівщину, впевнений, що Андрій зробив мужній та гідний вибір.
- Я ніколи не сумнівався і був переконаний у тому, що Андрій Дериземля дійсно є патріотом нашої країни, - прокоментував нардеп. - Він прийняв рішення піти з великого спорту, тому що сьогодні він потрібен своїй країні. Йде війна, родини мобілізованих, поранених, родини, які втратили своїх рідних і близьких, потребують підтримки. І те, що Андрій сьогодні залишається тут, його центр працює і потужнішає, це говорить за його патріотизм, за його порядність, і що він прийняв правильне рішення залишитись у своїй країні.
Андрій Дериземля подякував усім чернігівцям за допомогу та підтримку. А також запевнив, що наполегливо працюватиме над розвитком нашого краю.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.