У Чернігові вшанували пам'ять жертв Голокосту
У Чернігові до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятного знака, встановленого на братській могилі жителів обласного центру Чернігівщини, розстріляних у роки фашистської окупації.
Пам'ять розстріляних фашистами земляків вшанували представники влади і громадськості. У церемонії покладання квітів взяли участь голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко, заступник голови обласної ради Іван Коробка, Чернігівський міський голова Олександр Соколов.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять 1500 євреїв, українців, росіян, представників інших національностей, розстріляних фашистами у Чернігові в урочищі «Березовий рів» у 1941-1943 роках.
Крім того, сьогодні у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г.Короленка відбудуться науково-громадські читання до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту.
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Саме в цей день у 1945 році радянська армія звільнила в’язнів концтабору Освенцим. День пам'яті жертв Голокосту був заснований у 2005 році спеціальною резолюцією ООН.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression