Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 12:12:59

Міський голова вважає за не доцільне відключення опалення через потепління

07.11.2014   19:53

Чернігівський міський голова Олександр Соколов вважає за не доцільне відключення теплопостачання через потепління. Про це він сказав в інтерв'ю ТРА "Новий Чернігів".

За словами керівника Чернігова, теплопостачальні організації працюють з максимальним режимом економії. Крім того, затрати будуть більшими, якщо відключити опалення, а потім знову його включити.

О.Соколов зазначив, що місто увійшло без надзвичайних ситуацій в опалювальний сезон. Чернігівська ТЕЦ вугіллям забезпечена, незважаючи на припинення постачання палива із Донецької області. Підприємство уклало два контракти на постачання вугілля із Російської Федерації та Південно-Африканської Республіки, що за своїми характеристиками підходить для ТЕЦ. Із Кузбасу вже надійшло 50% обсягів поставок (контракт на 110 тис. тонн), з ПАР 15 листопада у порт Южний має прибути корабель із 70 тис. тонн вугілля для Чернігівської ТЕЦ. Після розвантаження паливо доставлять у Чернігів залізницею.

Також міський голова повідомив, що у Чернігові не планують переносити шкільні канікули. "Ніяких змін поки що робити не будемо. Плануємо працювати у звичайному режимі", - сказав він.

Як повідомлялося, опалювальний сезон 2014-2015 років у Чернігові розпочався із 23 жовтня.
 

Останні новини Чернігівщини

Чаус: 5 років - для військової частини небагато. Однак, 119-ї окрема бригада Сил ТрО ЗСУ пройшла за цей час все 11:03

29 березня відбулися урочистості з нагоди 5-річчя створення 119-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ.

Ротарі Клуб “Київ-Столиця” передав в пологовий будинок Чернігова дитячий інкубатор 10:57

Громадська організація «Ротарі Клуб “Київ-Столиця”» від імені громадської спілки «Дистрикт Ротарі Інтернешнл 2232» (Ротарі в Україні) передала сьогодні для пологового будинку Чернігова дитячий інкубатор.

У Чернігові через повідомлення про замінування не можуть розпочати роботу сесії міськради 10:53

У Чернігові депутати міської ради не можуть розпочати чергову сесію й чекають, поки поліція перевірить приміщення на наявність вибухівки.

НФОРМАЦІЯ про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 березня по 8:00 30 березня 2023 року 09:43

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 надзвичайну ситуацію природного характеру, 5 пожеж та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення.

 30 березня - цей день в Україні та в світі

30 березня - цей день в Україні та в світі 09:41

ДЕНЬ 400 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 400 RUSSIAN AGRESSION