Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 20:01:34

Валерій Давиденко провів зустріч з депутатською групою в Чернігівській обласній раді "Аграрії і підприємці"

06.11.2014   13:17Агенцiя

6 листопада 2014 року Валерій Давиденко провів зустріч депутатською групою «Аграрії і підприємці» в Чернігівській обласній раді.

 До її складу входять  16 депутатів, які представляють інтереси агропромислового сектору регіону.

Відкриваючи засідання, голова депутатської групи Арсен Дідур зазначив: «Створення депутатської групи «Аграрії і підприємці» в облраді було сприйняте як якесь унікальне явище.  Адже в жодній облраді немає аграрно-селянських груп. Навіть у Верховні Раді такої групи не  має і давно не було. Багато хто задається питанням: невже аграрії та селяни змогли об’єднатись. Так, змогли. Сьогодні, як ніколи, час аграріям та селянам об’єднувати зусилля для спільного вирішення проблем».

У свою чергу заступник голови облради Валентин Мельничук підкреслив, що  сьогодні у владі є люди, які не бачать перспектив розвитку області: промисловості, аграрного сектору, соціальної сфери. Тому вкрай необхідна потужна депутатська група в обласній раді, яка була б спроможною вирішувати проблеми регіону. 

Валерій Давиденко зазначив: «Я впевнений, що єдино правильний підхід  – йти до людей, спілкуватися з ними, чути їхні проблеми. Зі свого боку, запевняю, що Верховній Раді України буду відстоювати інтереси своєї рідної Чернігівської області. Найперше, що  сьогодні потрібно –  реальна децентралізація. Нині бюджет області формується не в регіоні, а в Києві. Це неправильно. Податки мають залишатись на місцях для того, щоб місцева влада могла вирішувати проблеми регіону. Проблем на Чернігівщині вистачає. Наприклад, тут працює лише два хлібзаводи – Ніжинський і Прилуцький. Повноцінне виробництво хліба в регіоні – ось один із напрямів, який слід розвивати. Ми маємо створити умови, щоб мотивувати людей для початку бізнесу. Тоді будуть наповнюватись місцеві бюджети.  Тому я переконаний, що в обласній раді мають працювати депутати, які по-справжньому вболівають за рідний край. Я готовий допомагати обласному депутатському корпусу.  Ми спільно маємо довести, що Чернігівська область – це не депресивний регіон, як дехто говорить, а регіон, який може і буде успішно розвиватись».

Тетяна Михайленко

PR

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.