Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 19:04:36

Обласний штаб спротиву виступає проти призначення Миколи Стрільця на посаду першого заступника голови обласної ради

06.11.2014   09:23Агенцiя

Обласний штаб національного спротиву відновив свою роботу після завершення виборів, вважаючи свої обов'язки ще не виконаними.

Перше засідання штабу пройшло за участі Олександра Кодоли, обраного народним депутатом по Ніжинському мажоритарному округу. Члени штабу привітали новообраного народного депутата, який у штабі був з перших днів майдану, і побажали вистояти у боротьбі зі спокусами депутатської діяльності та зробити все для подолання російської агресії і режиму Януковича.

Обласний штаб має намір взяти активну участь у роботі чергової сесії обласної ради, оскільки є дані про наміри регіоналів провести на посаду першого заступника голови обласної ради недавнього організатора і керівника ПР в області, першого заступника голови Чернігівської ОДА Миколи Стрільця. Він зараз очолив створений спеціально для нього "Інститут менеджменту та державного управління" в системі технологічного університету. Штаб цілком справедливо вважає, що хабарництво, корупція, фальсифікації - це не ті знання, які сьогодні треба передавати студентам.

Штаб також обговорив створення книги про Євромайдан у Чернігові і вирішив скликати недільне віче з нагоди річниці розгону євромайдану у Чернігові. Також вирішено здійснити певні заходи щодо керівника розгону, полковника міліції Едуарда Гребенюка, який нині працює заступником начальника УМВС в Одеській області.

Обласний штаб національного спротиву.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.