Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 02:23:33

Сергій Журман: Вертикаль влади сьогодні повинна бути сильною як ніколи

31.10.2014   10:31

Про це в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман заявив під час тематичного семінару «Взаємодія з громадськістю в умовах реалізації адміністративної реформи» для заступників голів райдержадміністрацій, заступників міських голів Чернігова, Ніжина, Прилук з гуманітарних питань.

Розмова Сергія Журмана з посадовцями виявилася плідною та змістовною: обговорено найбільш значущі аспекти суспільно-політичного та соціально-економічного життя області.

В.о. голови облдержадміністрації акцентував увагу присутніх на необхідності безперебійної подачі тепла в заклади соціальної сфери, готовності до можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період, зменшенні боргів із заробітної плати.

Особливо він звернув увагу на роботу з інвесторами, зазначивши, що девізом нинішньої влади має бути максимальна прозорість та максимальне сприяння по відношенню до людей, які виявляють бажання вкладати гроші у те чи інше виробництво на території району.

Також Сергій Журман окреслив низку актуальних питань в економічній та гуманітарній сферах, на яких потрібно зосередитися районам.

– Сьогодні у нас багато викликів – і зовнішніх, і внутрішніх. Для того, щоб гідно відповісти на них, у нас має бути налагоджена повноцінна робота виконавчих органів влади області. Враховуючи існуючу ситуацію, вертикаль влади сьогодні повинна бути сильною як ніколи, де кожен особисто відповідає за свій напрям роботи, - підкреслив в.о. голови облдержадміністрації.

В рамках семінару його учасники поспілкуються з начальниками управлінь та директорами департаментів облдержадміністрації на теми зв’язків з громадськістю та інформаційної політики органів влади і місцевого самоврядування, сучасного стану та пріоритетних напрямків розвитку освітньої галузі, охорони здоров’я, діяльності органів влади у сфері культури та туризму, охорони дитинства тощо.
 

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини