Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 07:59:47

У Чернігові вночі затримані розклеювачі агітації

25.10.2014   19:23Агенцiя

В ніч на 25 жовтня, уже після настання «доби передвиборчої тиші», працівники Чернігівського міського відділу УМВС припинили дії групи молодиків з розклеювання агітаційних матеріалів в обласному центрі.

О 02.20 ночі 25 жовтня до чергової частини Чернігівського МВ УМВС було повідомлено, що четверо молодиків в одному з віддалених районів Чернігова розклеюють біля  під'їздів багатоповерхівок агітаційні матеріали на підтримку одного з кандидатів у народні депутати.

Внаслідок негайного реагування на повідомлення працівники міліції за підтримки активістів громадської організації «Самооборона Чернігова» затримали цю групу правопорушників.

На місце події було направлено слідчо-оперативну групу Чернігівського міського відділу внутрішніх справ, якою було встановлено, що незаконним розклеюванням агітаційних матеріалів займалися троє молодих чернігівців, віком 20-21 рік, та 20-річний житель області. Як вони пояснили, вони виконували завдання невідомого чоловіка, за матеріальну винагороду.

Молодик звернувся до їх компанії з пропозицією непогано підзаробити, що зацікавило юнаків. Вони охоче погодилися, навіть не поміркувавши, що будь-яка агітація після настання «доби передвиборчої тиші» є порушенням чинного законодавства.

Правопорушники були доставлені до відділу дільничних інспекторів міліції Чернігівського МВ УМВС, де відносно них були складені адміністративні матеріали за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення («порушення правил благоустрою населених пунктів»), яка передбачає накладення на винних осіб штрафу в розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 1320 гривень). Триває подальша перевірка, покликана встановити особу замовника протиправних дій та мотивацію його вчинку.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини