Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 04:21:08

Третя лікарня Чернігова – з лапароскопом

24.10.2014   10:21Агенцiя

Нарешті міська лікарня № 3 отримала новее обладнання, на яке так довго чекали чернігівці. За сприяння кандидата в народні депутати по 205 округу Анатолія Долеско якісне медичне обслуговування тепер не міф, а реальність для міста. Людям не доведеться їхати до Києва у пошуках сучасного комплексу для операцій та діагностики.

Велика частина інфраструктури Чернігова – житлові будинки, магазини, в тому числі й лікарня №3 - все це дітища заводу радіоприладів. Будувалися, як його структура ще на початку 80-х. У ці ж роки, згадує головний лікар Віктор Янголь, їм не було рівних! Найновіше обладнання, сучасні технології…

Тепер же більшість апаратів віджила своє, потребує заміни. Із сьогоднішнім фінансуванням оновити все й одразу не реально, зізнаються медики. Тож виживати доводиться лише з благодійниками.

Так, ще кілька місяців тому чернігівський обласний благодійний фонд «Підтримка здоров`я» долучився до збору коштів на сучасний лапароскоп. Це високоточне обладнання дозволяє якісно проводити діагностику та лікування органів черевної порожнини.

На це обладнання самі ж чернігівці назбирали необхідні 303 тисячі гривень. Утім гроші затрималися на рахунку в збанкрутілому банку «Демарк».

- Тільки завдяки Анатолію Долескоми отримали таке обладнання,- говорить Віктор Янголь. – Ми звернулися до нього й одразу ж знайшли підтримку. Долеско залучив цілу групу спеціалістів, а ті вже розробили механізм повернення цих коштів, які зависли в банку.

Гроші то повернули, от тільки зростання долара ще більше підняло в ціні вартість іноземного обладнання.

- Треба було доводити справу до кінця, - каже Анатолій Долеско. – У нашому місті виявилося чимало людей, підприємців, меценатів, які зголосилися підсобити у цій справі. Разом можна багато чого зробити! Так, спільними зусиллями вдалося зібрати ще 200 тисяч гривень, яких не вистачало на заплановане обладнання. 

Завдяки небайдужим міська лікарня № 3 отримала надсучасне обладнання. Про таке колектив лікарів мріяв уже давно. А чернігівці тим паче його зачекалися. Раніше, аби здійснити якісну діагностику та оперативне втручання, треба було їхати в Київ чи інші міста.Тепер все це можна зробити у Чернігові.

Під час зустрічі колективу міської лікарні №3 з кандидатом у народні депутати Анатолієм Долеско також обговорили інші питання, які нині турбують медиків. Зокрема, кандидатзупинився на питанні медичного страхування. До слова, такі поліси вже виправдали себе на «ЧеЗаРа». Протягом 2 років – лише позитивні відгуки від людей. До проекту вже долучаються працівники заводу «РаПід».

Також Анатолій Долеско висловив своє бачення подальшого розвитку медичної галузі. Зупинився, зокрема, на нагальних питаннях та шляхах їх вирішення. Переконаний, що медицина аж ніяк не повинна забезпечуватися за залишковим принципом, а заробітна платня працівників медичних установ повинна бути на належному рівні.

PR

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».