Заява прес-служби кандидата у народні депутати Валерія Давиденка
Проти кандидата у народні депутати по виборчому округу № 208 Валерія Давиденка опонентами розгорнута широкомасштабна дискредитаційна кампанія з використанням чорних піар-технологій.
Провокатори вдаються до зухвалих, підступних дій, не гребуючи будь-якими методами. Ми постійно фіксуємо факти розповсюдження наклепу, псування та крадіжки агітаційних матеріалів, залякування наших прихильників. Останньою брудною вигадкою стало інсценування ситуації, яку провокатори намагались трактувати як «роздача коштів від імені Валерія Давиденка».
Так, нещодавно була оприлюднена інформація про інцидент, що стався 17 жовтня у місті Бахмач (виборчий округ № 208), під час якого правоохоронними органами була затримана особа, у якої було вилучено конверти з грошима різного номіналу. Також в інформаційному повідомленні йшлося, про те що, нібито зі слів мешканців Бахмача, ці кошти мали роздаватись від імені кандидата у народні депутати Валерія Давиденка.
З усією відповідальністю заявляємо, ані Валерій Давиденко, ані його команда жодного відношення до даної провокації не мають. Будь-які спроби пов’язати цей інцидент з ім’ям Валерія Давиденка є зухвалою брехнею.
Передвиборча кампанія кандидата у народні депутати Валерія Давиденка проводиться на принципах прозорості, відкритості та чесності. Бруд, провокації, чорний піар – це зброя слабких.
Прес-служба кандидата у народні депутати Валерія Давиденка
PR
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.