Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 05:10:35

Вадим Рабинович про війну, про вибори та про кретинів

20.10.2014   17:25Агенцiя

Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах. Номер «Опозиційного блоку» у бюлетені — № 4.

Якщо керівник МВС йде на вибори — вулиця диктує права!

«Коли міністр внутрішніх справ йде разом з усім урядом на вибори, замість того, щоб захищати конституційне право громадян України на особисту безпеку — тоді й виникають ситуації з насильством, тоді вулиця диктує свої права!»

Про це в інтерв'ю журналістам минулого тижня заявив один з лідерів «Опозиційного блоку», лідер партії «Центр» Вадим Рабинович.

«У Харкові підірвана залізниця, гранати кидають у Кривому Розі, я щойно з Миколаєва, бачив, як там нагнітається протистояння, насильство, — заявив політик. — Люди налякані, вони шукають і не знаходять захисту у влади. Злочинці, які вчиняють насильство над людьми, залишаються безкарними».

На думку Вадима Рабиновича, «створюється враження, що готуються або масові фальсифікації, або взагалі зрив виборів».

«Уряд або повинен припинити насильство на вулицях, або розписатися у своїй повній нездатності управляти і некомпетентності», — резюмував Вадим Рабинович на «Інтері».


Війна вигідна тільки тим, хто хоче приховати свій економічний кретинізм

Представники «партії війни» не хочуть миру. Адже тоді їх некомпетентність у питаннях управління країною стане очевидною. Про це Вадим Рабинович заявив минулого тижня під час зустрічі з виборцями у Миколаєві.

«Необхідно зупинити війну. Адже про закінчення війни можна говорити тільки за двох умов: по-перше, має бути похований останній солдат, по-друге, має відбути покарання останній злочинець, який цю війну розв’язав.

У людей, які грабують країну і розв’язують війну, навіть вистачає совісті підписувати договори і балотуватися до парламенту.

Або той же Луценко, який на всю країну заявляє, що кошти на відновлення Донбасу не виділятимуться. Каже, нехай мешканці беруть автомати і йдуть визволяти себе. Хіба це психічно нормальна людина? Уже навіть президент заявив, що війна закінчилася, які автомати? Таких політиків «врятувала» війна, інакше їх економічний кретинізм був би надто очевидний», — підкреслив Вадим Рабинович.


Про економічний геноцид власного народу

«Сьогодні ми знаходимося в опозиції. По двох основних питаннях. Перше — ми в опозиції до політики уряду, який руйнує власну країни. І ми в опозиції до війни. Друге — ми в опозиції до економічної політики уряду. Влада сьогодні пропонує нам платити європейські податки та європейські ціни. Натомість, нам платитимуть жебрацьку «азіатську» зарплату. Це не що інше, як геноцид власного народу», — каже Вадим Рабинович.

Прес-служба Опозиційного блоку

PR

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини