Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 березня, 01:09:26

Дебати у 206-ому виборчому окрузі – 6 кандидатів з 15 долучилися до дискусії

18.10.2014   17:19Агенцiя

Дебати між кандидатами по 206-ому виборчому округу 17 жовтня відбулися у вже звичному форматі, однак до заходу долучилося всього 6 із 15 офіційно зареєстрованих кандидатів.

Віталія Бережного та Миколу Ганжу знайти організаторам не вдалося, пан Вашуров цього дня одружувався, а кандидат Бойправ нині мобілізований. Усі інші, посилаючись на різні причини, взяти участь в дебатах не змогли.

Саме в такому складі відбувся захід у рамках проекту, що реалізується Громадянською мережею ОПОРА у партнерстві з Дискусійним клубом «Експертна думка» та Громадським телебаченням.

Самовисуванець Сергій Аверченко. У разі перемоги має намір працювати в екологічному комітеті, бо має відповідний досвід. Є прихильником децентралізації та вважає за необхідне передати на місця повноваження та гроші. Вболіває за підвищення кадрового потенціалу посадовців місцевого самоврядування. Позитивно оцінює перебіг виборчого процесу, у відкритій формі порушень не помічав. Фінансує кампанію за власний кошт – обіцяє публічно презентувати фінальний звіт про використання коштів з виборчого фонду. Свою законотворчу активність пов’язує з виборчою проблематикою та податковим законодавством.

Володимир Велігорський. Не обрав конкретного комітету, в якому міг би реалізувати своє законотворче право. Планує працювати над програмою муніципального житла, впровадженням механізмів роботи муніципальної міліції. Агітацію не проводить, а отже, виборчий фонд не наповнював. Вважає, що першочергово необхідно впровадити закон, що стосується соціального захисту воїнів та їх родин.

Анна Коваленко. Бачить себе, у разі обрання народною депутаткою, в Комітеті інформаційної політики або з дотримання прав жінок. Гендерні квоти в парламенті, боротьба з «постафганським синдромом», запровадження податкових пільг, відкриття вільного доступу до природних ресурсів для простих громадян – проблеми, над вирішенням яких кандидатка планує працювати у якості народного депутата від мажоритарного округу № 206. Вважає, що учасники дебатів грубо не порушували букву виборчого законодавства, але помітила це за кандидатом Владиславом Атрошенком.

Олексій Корж. Принципової різниці у тому, до роботи якого комітету йому долучитися, не бачить. Як потенційний мажоритарний депутат, хоче вирішити проблеми доріг та робочих місць для населення. Нерівні умови, різні фінансові можливості у кандидатів – зауваження, які має до нинішнього виборчого процесу. Проводить агітацію там, де бачить несправедливість. Має на меті вирішити проблему захисту всього українського, євроінтеграційного вибору країни, а також працюватиму над порядком відкликання народних депутатів.

Володимир Поліщук. Для своєї законотворчої діяльності обирає, як потенційний депутат, Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин або боротьби з кримінальною злочинністю. Боротися має бажання з «дурнями та дорогами». Стосовно виборчого процесу - має претензії до Голови облради Миколи Звєрєва, якого звинуватив у використанні адмінресурсу на користь кандидата Атрошенка. Фінансує кампанію, за його словами, самостійно. У ролі народного депутата, у разі перемоги, буде впроваджувати процедуру імпічменту та відкликання депутатів всіх рівнів, працюватиме над кримінальною відповідальністю чиновників та податковою реформою.

Володимир Федорок. Як досвідчений аграрник, має бажання працювати у профільному Комітеті над вирішенням проблем у сфері сільського господарства. Як потенційний нардеп, буде вирішувати проблеми, що наявні у сфері земельних відносин. Планує зробити фаховою владу на Чернігівщині. Виборчий процес оцінює нормально, проте вважає порушення Правил благоустрою далеким від нової якості політики, на яку нині є запит.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини