Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 10:05:45

Зняли свої кандидатури на користь Анатолія Євлахова. ФОТО

18.10.2014   11:14Агенцiя

Минулого тижня двоє кандидатів у народні депутати України, які балотувались по 207-му виборчому округу, заявили про припинення передвиборної боротьби і зняття своїх кандидатур на користь Анатолія Євлахова.

Григорій_Божок і Андрій Жадченко наголосили на необхідності єднання демократичних сил, аби запобігти появі у складі Верховної Ради депутатів минулого скликання, які заплямували себе антинародними діями та співпрацею з режимом Януковича.

Підтвердженням бажання українців єднатися навколо демократичних сил стало зняття своїх кандидатур  ще двома кандидатами у народні депутати, які балотувалися по 207-му виборчому округу, – Сергієм Сергієнком та Юрієм Євтушенком.

Українці завжди об’єднуються, коли настає реальна загроза. Сьогодні загроза – це старі обличчя у Верховній Раді, це депутати, які крадуть, беруть хабарі, стають мільярдерами в той час, коли населення не має гідних зарплат, якісного медичного обслуговування, тепла в домівках!

«Зараз не потрібні чвари і  політичні конфлікти, зараз як ніколи потрібна єдність усіх», – заявив, своєю чергою, у виступі кандидат у народні депутати України Анатолій Євлахов під час зустрічі з виборцями у місті Городня 17 жовтня.Він зазначив, що парламентські вибори – це надважливий крок для очищення влади, а після 26 жовтня склад Верховної Ради може оновитися майже на 70 відсотків. І лише волею виборців новим депутатам буде надана можливість зробити ті перетворення, на які українці чекають уже кілька десятиліть.

Анатолій Євлахов також доповів присутнім про основні завдання, які стоять перед країною і які президентська команда – за підтримки народу – обов’язково реалізує. Зокрема, про захист територіальної цілісності України, звільнення від корупції, гідний рівень зарплат і пенсій, а також реформу місцевого самоврядування, зміни у податковій системі, медичну реформу тощо.

Символічним стало й те, що Центральна площа міста Городня на один день стала «оновленою та очищеною» від символу комуністичного режиму. На час проведення зустрічі постать Леніна зникла за сценічними декораціями, з яких лунали звернення народного артиста України Тараса Петриненка та Тетяни Горобець на підтримку єдиного кандидата від демократичних сил по 207 округу – Анатолія Євлахова.

Наприкінці виступу Анатолій Євлахов закликав присутніх зберегти Україну, зробити правильний вибір і разом йти до нових стандартів життя.

Віктор МИХАЙЛЕНКО, фото Марії ЛИСИЦІ

PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини