Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 березня, 07:38:48

ТРОФИМЕНКО єдиний з усіх кандидатів у депутати у 207 окрузі підписав угоду з рухом ЧЕСНО

17.10.2014   17:05Агенцiя

Володимир Трофименко єдиний з усіх кандидатів у депутати у 207 окрузі підписав угоду з координатором руху ЧЕСНО на Чернігівщині, що він нічого не приховує і не буде приховувати від виборців.

І один в окрузі воїн!

- Моє життєве кредо -„Закон і порядок”.  Це девіз усього мого життя. Щоб боротися з корупцією, треба бути самому  чистим і прозорим перед законом, - сказав на підписанні кандидат  в депутати Заслужений юрист України Володимир Трофименко.

Координатор руху ЧЕСНО, відзначив відкритість кандидата і прозорість витрачання їм коштів на передвиборчу агітацію у виборчій  кампанії.

Адже із 17 кандидатів в окрузі лише Трофименко виявився готовим до боротьби з корупцією на всіх рівнях від чиновників –держслужбовців до всіх парвоохоронців, від кого залежить нормальне життя громадян.

Тепер жителі Городнянського, Коропського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Семенівського, Сосницького, Щорського районів після обрання   депутатом матимуть свого захисника у владі на всіх рівнях – від села до Верховної Ради України.

Політичні експерти відзначають, що Трофименко невипадково одержав орден першого ступеня „За заслуги у захисті прав  і свобод людини”.Перевірка на прозорість

Громадський рух ЧЕСНО ставить на меті з чесних депутатів  утворити ЧЕСНУ РАДУ у 2014 році.
Це вклад громадськості у боротьбу з корупцією в Україні. Також учасники Руху переконані, що до наступного парламенту не мають права потрапити ті нардепи, які голосували за «диктаторські закони» 16 січня та кандидати, які є фігурантами корупційних розслідувань.  А таких  кандидатів   у 207 окрузі є аж два. Обидва вони нинішні  депутати  Верховної Ради.

Трофименко ставив запитання такому депутату на публічних дебатах кандидатів у Городянському районному будинку культури:

 -Як і чому ви голосували за закони „16 січня”, які розв’язали кровопролиття в Україні?

Коли кандидат в депутати  стає ЧЕСНИМ.

На вимогу громадського руху Володимир Трофименко надав  свою повну і  відкриту автобіографію. Відкрив повну майнову декларацію кандидатів за 2013 рік.

Оприлюднив проміжний фінансовий звіт про надходження коштів виборчого фонду, а за 5 днів до дня голосування  зобов’язався оприлюднити деталізований фінансовий звіт про використання  коштів під час підготовки та проведення позачергових парламентських виборів.

Зобов’язався оприлюднити інформацію про джерела коштів, використаних для виборчої кампанії. Все це робиться для того щоб до нової Верховної Ради України не потрапили «небезпечні кандидати». Щоб виборці  знали,  що кандидат пройшов перевірку ЧЕСНО  і змогли зробити усвідомлений вибір в день голосування 26 жовтня.

Юрій СЛОБОДА

PR

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини