Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 21:58:57

ТРОФИМЕНКО єдиний з усіх кандидатів у депутати у 207 окрузі підписав угоду з рухом ЧЕСНО

17.10.2014   17:05Агенцiя

Володимир Трофименко єдиний з усіх кандидатів у депутати у 207 окрузі підписав угоду з координатором руху ЧЕСНО на Чернігівщині, що він нічого не приховує і не буде приховувати від виборців.

І один в окрузі воїн!

- Моє життєве кредо -„Закон і порядок”.  Це девіз усього мого життя. Щоб боротися з корупцією, треба бути самому  чистим і прозорим перед законом, - сказав на підписанні кандидат  в депутати Заслужений юрист України Володимир Трофименко.

Координатор руху ЧЕСНО, відзначив відкритість кандидата і прозорість витрачання їм коштів на передвиборчу агітацію у виборчій  кампанії.

Адже із 17 кандидатів в окрузі лише Трофименко виявився готовим до боротьби з корупцією на всіх рівнях від чиновників –держслужбовців до всіх парвоохоронців, від кого залежить нормальне життя громадян.

Тепер жителі Городнянського, Коропського, Корюківського, Новгород-Сіверського, Семенівського, Сосницького, Щорського районів після обрання   депутатом матимуть свого захисника у владі на всіх рівнях – від села до Верховної Ради України.

Політичні експерти відзначають, що Трофименко невипадково одержав орден першого ступеня „За заслуги у захисті прав  і свобод людини”.Перевірка на прозорість

Громадський рух ЧЕСНО ставить на меті з чесних депутатів  утворити ЧЕСНУ РАДУ у 2014 році.
Це вклад громадськості у боротьбу з корупцією в Україні. Також учасники Руху переконані, що до наступного парламенту не мають права потрапити ті нардепи, які голосували за «диктаторські закони» 16 січня та кандидати, які є фігурантами корупційних розслідувань.  А таких  кандидатів   у 207 окрузі є аж два. Обидва вони нинішні  депутати  Верховної Ради.

Трофименко ставив запитання такому депутату на публічних дебатах кандидатів у Городянському районному будинку культури:

 -Як і чому ви голосували за закони „16 січня”, які розв’язали кровопролиття в Україні?

Коли кандидат в депутати  стає ЧЕСНИМ.

На вимогу громадського руху Володимир Трофименко надав  свою повну і  відкриту автобіографію. Відкрив повну майнову декларацію кандидатів за 2013 рік.

Оприлюднив проміжний фінансовий звіт про надходження коштів виборчого фонду, а за 5 днів до дня голосування  зобов’язався оприлюднити деталізований фінансовий звіт про використання  коштів під час підготовки та проведення позачергових парламентських виборів.

Зобов’язався оприлюднити інформацію про джерела коштів, використаних для виборчої кампанії. Все це робиться для того щоб до нової Верховної Ради України не потрапили «небезпечні кандидати». Щоб виборці  знали,  що кандидат пройшов перевірку ЧЕСНО  і змогли зробити усвідомлений вибір в день голосування 26 жовтня.

Юрій СЛОБОДА

PR

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.