Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 06:03:02

Заява кандидата в народні депутати від Блоку Петра Порошенка Валерія КУЛIЧА

16.10.2014   14:02Агенцiя

Як лідер виборчих перегонів в окрузі 205 хотів би звернутися до інших кандидатів, а також до своїх виборців.

Цими днями я отримав кілька запрошень на дебати від кандидатів. Переконаний, що прямі дебати в прямому ефірі телебачення - європейська та демократична норма ведення виборів. Я розумію, що більшість кандидатів хотіли би провести такі дебати зі мною, як з кандидатом з найвищим рейтингом. Але ж я фізично не зможу провести такі зустрічі в ефірі з усіма 20 кандидатами, які обираються по округу 205.

Тому, запрошую всіх кандидатів задати мені будь-які запитання в понеділок під час теледебатів, які відбудуться на телеканалі «Новий Чернігів». Я готовий до чесної дискусії та готовий відповісти всім кандидатам.

Також хочу закликати своїх опонентів до стриманості та законності у веденні виборчої кампанії. Останнім часом я отримав величезну кількість скарг від моїх виборців на те, що дуже велика кількість агітації деякими кандидатами розміщується в невідведених для цього місцях. Це не лише порушення правил благоустрою, а і свідчення ставлення цих людей до нашого міста.
 Друге, про що хочу сказати - останніми днями на мою адресу ллється надзвичайно багато бруду, псується моя зовнішня реклама, опоненти використовують всі засоби, в тому числі чорний піар. На відміну від них, я чесно йду до людей, намагаюся донести до них свою програму та жодним чином не пробую очорнити когось із моїх опонентів. Думаю, виборці розумніші, ніж думають про них ці горе-кандидати та їх заїзжі політтехнологи. Вони правильно оцінять цей весь бруд та зроблять правильний вибір 26 жовтня.
 
16 жовтня
Валерій КУЛIЧ
PR

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини