Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 21:55:31

Парасолька для реальних справ

15.10.2014   14:58Агенцiя

Чернігівщина має потенціал для свого розвитку,- переконаний кандидат у народні депутати по 205 виборчому окрузі Анатолій Долеско.

Багатогалузевий промисловий комплекс, висококваліфікована робоча сила – це свідчить про наші можливості швидкого й ефективного розвитку. Область зможе  за короткий період використати шанс і очолити  коло  лідерів промислової модернізації у країні.
-Мені часто задають питання під час зустрічей: чи варто йти  шляхом реформ, проголошених Президентом України Петром Порошенком, адже це практично хірургічне втручання в державний організм.

 На це у мене  завжди готова відповідь: якщо хвороба запущена і вона є хронічною, але є можливість за рахунок хірургічного втручання її вилікувати - ми не можемо втрачати часу. Адже кожен втрачений сьогодні день грає не на користь народу. Ось звідки такі завдання і такий темп,- резюмує кандидат.
Потрібно відмовитися від популізму та говорити людям правду: високі стандарти життя стануть реальністю лише після проведення необхідних реформ (включно із подоланням корупції), відродження економіки – ось звідки почнуться реальні зміни.
Інше питання, яке часто задають під час зустрічей: на чому ґрунтується впевненість у привабливості Чернігівщини для інвестування?
 Відповідь зрозуміла і проста: у  першу чергу на тому, що інвестори поважають тих, хто рухається шляхом змін і відкритий до інновацій, свідомий як своїх переваг, так і проблем, які потрібно долати, готовий працювати на майбутнє і має його чітке бачення. Я вбачаю в цьому головний зміст політики модернізації.

По-друге, час робити ставки  на прозорі і чесні «правила гри». Ми сформуємо такі правила і готові це робити спільно з вами. Для цього  вже створено низку важливих передумов.

А щодо Чернігівщини – то це регіон із величезними ресурсами: трудовими, науковими, економічними, які  можливо об’єднати задля єдиної мети – розвитку міста. Переконаний, що все нове, прогресивне повинне започатковуватися саме  у нашому місті, яке може задавати тон і ритм реформам в цілому у державі.
Президент України Петро Порошенко запевнив, що буде збережена спрощена система оподаткування для малого і середнього бізнесу.

- Це важливий крок назустріч тим, хто створює робочі місця,- переконаний Анатолій Долеско.- Та й вижили його представники лише завдяки спрощеній системі оподаткування. Тому спрощена система оподаткування важливо зберегти.

Він підкреслив,  побудова конкурентної економіки і хорошого інвестиційного клімату, чітко вимагає при цьому  прості у роботі. А ще важливо   укорінити у системі  розуміння того, що ключовою позицією розвитку бізнесу – можуть бути лише рівні умови для всіх учасників ринку.

Є ще одна больова точка, яку потрібно негайно ліквідувати: важливо істотно зменшити кількість регуляторних органів, скоротити кількість перевірок суб’єктів господарської діяльності, скасувати дозвільні, ліцензійні та інші документи, які створюють надмірні регуляторні бар’єри для ведення бізнесу в Україні,- переконаний кандидат.

PR

Останні новини Чернігівщини

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші

Як називаються українські стародавні прикраси: салби, баламути, кризи та інші 14:05

Український народний костюм важко уявити без прикрас, адже такі аксесуари не лише збагачують образ, а й мають певний закодований сенс.

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо

Варто включити в раціон: 6 продуктів, багатих на залізо 13:58

Один з найважливіших мікроелементів в організмі людини – залізо. Він потрібен для вироблення гемоглобіну, який відповідає за доставку кисню до тканин і органів.

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту

Як з’явився шоколадний фондан? Історія десерту 13:40

Про походження цього десерту, який з’явився порівняно недавно, але швидко завоював популярність, дотепер не вщухають суперечки. У будь-якому випадку виграли ми, адже шоколадний фондан — справжній шедевр кулінарного мистецтва.

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками

Смачні рецепти вихідного дня: осінній пиріг з яблуками 13:21

Осіння пора — час смачної та ароматної випічки. Пропонуємо вам освоїти приготування соковитого яблучного пирога з додаванням гарбуза.

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини