Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 08:21:51

Забезпечити належне функціонування господарського комплексу області у зимовий период

15.10.2014   06:46

Саме таке завдання поставив керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, теплопостачальних підприємств та підприємств електро-, газопостачання в.о. голови обласної державної адміністрації Сергій Журман на черговому засіданні Антикризового енергетичного штабу, яке відбулося 14 жовтня.

- Забезпечення належного функціонування систем життєзабезпечення населених пунктів області має актуальний характер, особливо воно посилюється з початком опалювального періоду, - підкреслив Сергій Журман.

На сьогодні господарський комплекс області готовий до проходження опалювального періоду. Коли саме розпочнеться подача тепла житловому фонду та об’єктам соціальної сфери залежатиме від погодних умов. Наразі, Мінрегіонбуд спільно з Гідрометцентром здійснюють відповідний моніторинг та, у випадку надходження прогнозів щодо різкого зниження середньодобових показників температури зовнішнього повітря, доручить обласним державним адміністраціям забезпечити підключення тепла. Але, за прогнозами синоптиків, тепла погода на території України збережеться аж до початку листопада місяця.

В.о. голови обласної державної адміністрації наголосив, що Урядом жорстко контролюється питання виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 №296, де областям доведено обсяги споживання природного газу. Тому, на його переконання, необхідно вживати всіх вичерпних заходів щодо заміщення та економії споживання газу.

- Економити потрібно сьогодні, оскільки при сильних морозах взимку маємо пройти пікові навантаження без жодних збоїв. Сьогодні необхідно все зробити для того, щоб не допустити виникнення аварійних ситуацій на системах життєзабезпечення, - додав він.

Актуальним також є питання забезпечення безперебійного постачання споживачам електричної енергії. Енергетики запевняють, що найближчим часом не планують відключати електрику а ні споживачам, а ні підприємствам. Проте, обіцяють доопрацювати графік відключень, враховуючи пропозиції облдержадміністрації. Але останнім часом почастішали випадки втручання в роботу систем електропостачання населених пунктів. Саме тому, енергетики попросили керівника області залучити до вирішення цієї проблеми працівників міліції. Адже через крадіжки та псування обладнання без електричної енергії залишаються цілі населені пункти області, лікарні, школи, дитячі садочки.

Підсумовуючи результати засідання, Сергій Журман звернув увагу керівників теплопостачальних підприємств на необхідність безумовного виконання затверджених графіків погашення заборгованості за спожитий природній газ, електричну енергію та здійснення розрахунків за спожитті послуги, а також реалізації заходів з економії енергоресурсів.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.