Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 09:09:28

Час єднатись і жити по-новому!

13.10.2014   10:24Агенцiя

У суботу, 11 жовтня, в смт Короп і м. Корюківка Чернігівської області відбулись заплановані зустрічі Анатолія Євлахова з виборцями його округу.

У передвиборній боротьбі молодого та перспективного кандидата підтримали лідер політичної партії "Блок Петра Порошенка" Віталій Кличко і народний артист України Тарас Петриненко.

Анатолій Євлахов у своєму виступі зазначив, що зараз усі ми втомлені ситуацією в країні, невизначеністю майбутнього, боротьбою проти зовнішнього ворога. Тож порожніми обіцянками та красивими словами довіри виборця вже не завоюєш, адже політичний популізм канув у Лету ще на зимовому Майдані. Тепер люди бажають конкретних справ і вчинків, лаконічності у виступах і зрозумілих звітів про зроблене. І як кандидат у народні депутати України Анатолій Євлахов готовий виправдати їхні очікування.

Цивілізована, європейська країна - ось про що мріють і старі, і малі. Саме за це поклали своє життя сотні українців, намагаючись вибороти гідне майбутнє, якщо вже не для себе, то хоч би для своїх дітей і внуків. Основною думкою передвиборної промови Анатолія Євлахова стало те, що порізно ми нічого не досягнемо, тільки разом, тільки в єдності.

Кандидата у народні депутати підтримав Віталій Кличко, який під час свого виступу наголосив, що саме за такими, як Анатолій Євлахов, - молодими, енергійними та працьовитими - майбутнє нашої країни.

Усі присутні на зустрічі схвально зустріли бажання змін і перетворень - у системі влади зокрема та в усій країні загалом. Цієї осені вся країна перепише твір про своє майбутнє на чистовик, тож на помилки вже просто не має права. І щойно нам усім разом вдасться скласти іспит на рішучість, чесність,відповідальність і патріотизм - ми заживемо по-новому!


Катерина Васильченко

PR

ФОТО Юлії Ковтун
 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратурою повідомлено про підозру сільському голові за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки

Прокуратурою повідомлено про підозру сільському голові за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки 09:09

За дорученням керівника Чернігівської обласної прокуратури прокурором у кримінальному провадженні вручено письмове повідомлення про підозру 59-річному колишньому сільському голові у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Врятовано чоловіка який тонув

Врятовано чоловіка який тонув 09:02

22 червня о 18:10 у Прилуках на р. Удай працівниками Прилуцької водолазно-рятувальної станції врятовано з води 32-річного чоловіка, який ледь не потонув.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 червня травня по 8:00 24 червня 2021 року.

24 червня - Міжнародний день феї

24 червня - Міжнародний день феї 07:12

Феї (fairy, fae, feerie) «прийшли» в наше життя з німецького і кельтського фольклору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини