Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 05:50:19

Юрій Бойко: "Влада змушує лікарів та вчителів «добровільно» переходити на знижену зарплату"

11.10.2014   16:20Агенцiя

Лідер «Опозиційного блоку» Юрій Бойко заявив, що влада змушує лікарів та вчителів «добровільно» переходити на знижену зарплату».

«Ми є свідками безпрецедентних випадків, коли працівників бюджетної сфери, які і без того мають невелику зарплату, насильно відправляють у безоплатні відпустки. Також сьогодні людей змушують писати заяви про переведення на знижені розряди і знижені тарифні ставки. Бюджетників позбавили практично всіх надбавок, які у них були», — підкреслив Юрій Бойко.
За словами політика, влада принижує бюджетників по всій країні.

«Ми, як «Опозиційний блок» вимагаємо від уряду припинити це свавілля і забезпечити нашим людям, лікарям і вчителям, гідну зарплату і повернути ті надбавки, які були незаконно відібрані цим урядом», — підсумував Юрій Бойко.

Що стосується Чернігівщини, то у «добровільних» відпустках за власний рахунок вже побували десятки тисяч вчителів, лікарів, бібліотекарів, працівників культури. Більшість із них — у літні місяці. Тоді чиновники запевняли, що таким чином зекономлять необхідну суму коштів, якої не вистачає для виплати заробітної плати до кінця 2014 року.
Однак, вже у вересні обласна влада знову заявила, що на зарплату бюджетникам не вистачає близько 200-т мільйонів гривень.

Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах. Номер «Опозиційного блок» у бюлетені — № 4.

Прес-служба «Опозиційного блоку»

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.