Юрій Луценко: Петро Устенко не має жодного відношення до партії "Блок Петра Порошенка"
В нашому районі виборчі штаби кандидатів у народні депутати почали використовувати чорні технології, які вводять виборців в оманну. Брудні технології під час виборчих перегонів стали реальністю і на виборчому окрузі № 208.
Так, мешканці округу помітили, що кандидат у народні депутати України Устенко Петро Іванович, який не має жодного відношення до політичної партії «Блок Петра Порошенка», почав у своїх агітаційних матеріалах використовувати символіку та кольори цієї політичної сили. Нагадаємо, що «Блок Петра Порошенка» не висував власного кандидата по виборчому округу № 208. Ми звернулись голови партії «Блок Петра Порошенка» з проханням прокоментувати цю ситуацію.
Юрій Луценко, голова партії «Блок Петра Порошенка»:
«Партія «Блок Петра Порошенка» не висуває та не підтримує кандидата П.Устенка на 208 виборчому окрузі.
Використання даним самовисуванцем по цьому Чернігівському округу партійних кольорів, символіки та імені Президента є неприпустимим та не повинно обдурити виборців.
Це людина-хамелеон, яка змінила чимало політичних сил, а зараз намагається проскочити в парламент на популярності Президента та його політичної сили».

https://www.facebook.com/LarysaSargan/posts/741798772560316
Лариса Сарган, прес-секретар Юрія Луценка
PR
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.