Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 15:20:27

Виконком міськради призупинив підвищення квартплати у Чернігові

24.01.2012   10:43

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради призупинив своє рішення про підвищення з 1 лютого тарифів на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій. Про це журналістам повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

За його словами, до розрахунків зауважень немає. Адже причиною підвищення вартості послуг є зростання складових тарифу на утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.

Зокрема, з 2008 року, коли востаннє переглядалася квартплата в Чернігові, вартість будівельних матеріалів збільшилася на 200%, ціни на паливно-мастильні матеріали зросли на 160%, електроенергію – на 139%, запчастини до автомобільної техніки – від 130% до 200%.

Проектні розрахунки тарифів на послуги з утримання житла здійснено з урахуванням мінімальної заробітної платина рівні 960 грн на місяць, тоді як у діючому тарифі вона становить 588 грн.

“Я порадився з колегами з інших міст і прийняв рішення призупинити введення нових тарифів, виконком мене підтримав”, – сказав О.Соколов.

Останні новини Чернігівщини

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина

У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03

Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.

26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01

День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 13:15

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини