Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:30:34

Воєнкома Нікуліна таки відставили

11.10.2014   09:07Агенцiя

Військового комісара Чернігівської області Костянтина Нікуліна таки звільнили зі своєї посади. Він відправлений у резерв начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Це відбулося на виконання розпорядження Президента Петра Порошенка про заміну військових комісарів офіцерами - пораненими учасниками антитерориристичної операції.

Районні військові комісари також звільнені від своїх обов'язків і чекають направлень. Один офіцер для заміни звільнених уже прибув у розташування Чернігівського військкомату.

Нагадаємо, що відставки воєнкома Нікуліна давно вимагали обласний штаб національного спротиву, Народна Самооборона та "Правий сектор". Дві комісії міністерства оборони працювали в області на вимогу штабу спротиву. У вину Нікуліну ставилося гальмування мобілізації, завищення цін на товари, необхідні для фронту тощо.

Штаб також вимагав розслідувати продаж майна полку зв'язку, яким керував К.Нікулін та факти хабарництва при зарахуванні вільнонайманих у Чернігівському гарнізоні.

Так і не з'ясованою залишилася ситуація про призов активістів партій та громадських організацій за "списком Дубіля" - принаймні, перший заступник голови обласної ради Олександр Кодола стверджував публічно, що такий список він тримав у руках. За цим списком мобілізували всіх, хто міг становити якусь загрозу бютівській владі.

Тодішній голова обласної державної амдіністрації, ставленик БЮТу Володимир Івашко заперечив свою причетність до такого списку.


http://siver.com.ua/news/voenkoma_nikulina_taki_vidstavili/2014-10-11-15505
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.