Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 09:27:26

Олег Шеремет: "Влада не здатна зробити найпростішого — захистити людей"

10.10.2014   16:05Агенцiя

Країна все глибше занурюється в економічну і політичну кризу. Натомість, на думку опозиції, влада захопилася парламентськими виборами і забула про те, як живуть прості українці.

«Нові чиновники «сіли» на корупційні схеми і заробляють гроші собі і своїм сім’ям. Гривня девальвує. Якщо раніше долар коштував 8 гривень, то зараз 13—14, та ще й купити його в банках неможливо. Економіка України демонструє найгірші показники у світі», — каже депутат Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Зі свого боку, представники партії «Опозиційний блок» кажуть, що мають план порятунку країни.

Щоб захистити життя українців і зупинити шлях у прірву «Опозиційний блок» вимагає від влади зробити чотири кроки.

«Перший крок — це захистити людей. Захистити людей від війни. За час перемир’я створити боєздатну та потужну українську армію. Ми повинні зробити все можливе, щоб людина проживала безпечно у нашій державі. Необхідно роззброїти всі напіввійськові формування, які займаються так званою люстрацією», — впевнений Олег Шеремет.

Другий крок, на якому наголошує «Опозиційний блок» — врятувати соціальну інфраструктуру. Держава повинна думати про підготовку до зими: про тепло, електроенергію та гарячу воду.

Третє — зупинити безробіття, зберегти і створити робочі місця.

«Четвертим кроком влади має бути захист обездолених та бідних. Сьогоднішні олігархи при владі заробляють собі кошти навіть на війні. Нам треба захистити слабких: пенсіонерів, інвалідів, людей, які користуються соціальними пільгами. Ми повинні провести індексацію пенсій і заробітних плат, відповідно до курсу долара і до тих інфляційних процесів, які відбуваються у державі. Більш того, потрібно відмінити пенсійну реформу. Наші жінки йтимуть на пенсію у 55 років», — переконує Олег Шеремет.

Захистити людей, врятувати соціальну інфраструктуру та біженців, відродити країну та підтримати слабких — 4 кроки, які, на думку «Опозиційного блоку», має робити влада.

Крім того, «Опозиційний блок» закликає притягти до відповідальності осіб, що розпалюють ненависть, а також винних у переслідуваннях з політичних мотивів.

Політична партія «Опозиційний блок» бере участь у позачергових парламентських виборах. Номер «Опозиційного блок» у бюлетені — № 4.

Прес-служба «Опозиційного блоку»

Останні новини Чернігівщини

Увага! Антитерористичні навчання

Увага! Антитерористичні навчання 09:21

24 червня Антитерористичний центр при Службі безпеки України в Чернігівської області проведе планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Прокуратурою повідомлено про підозру сільському голові за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки

Прокуратурою повідомлено про підозру сільському голові за фактом службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки 09:09

За дорученням керівника Чернігівської обласної прокуратури прокурором у кримінальному провадженні вручено письмове повідомлення про підозру 59-річному колишньому сільському голові у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки.

Врятовано чоловіка який тонув

Врятовано чоловіка який тонув 09:02

22 червня о 18:10 у Прилуках на р. Удай працівниками Прилуцької водолазно-рятувальної станції врятовано з води 32-річного чоловіка, який ледь не потонув.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 червня травня по 8:00 24 червня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини