Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 07:34:07

ТРОФИМЕНКО: Людина має право гнати в шию свого депутата

10.10.2014   13:19Агенцiя

Володимир Трофименко переконаний, що народний депутат повинен робити 2 справи. Перше - дивитися, щоб посадовці не крали виділених грошей з бюджету в окрузі та виконували свої зобов’язання.

Друге – приймати закони, щоб навести порядок в Україні. Треба пересадити корупційну верхівку, щоб керівництво держави і на всіх рівнях стали жити за законами, рівними для всіх.
Трофименко з командою і гаслом «Закон і порядок» йде кандидатом по виборчому округу № 207. А це північ області - Городнянський, Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький, Щорський райони.

Про грязюку, як одну з гарантій прав виборців

-Володимире Михайловичу, чому ви так різко висловлюєтесь?

-Що виборець має право гнати в шию свого депутата? Бо влада перетворює людей на рабів, які не можуть знайти захисту ні в суді, ні в адміністрації. А їх народний депутат, якому люди мають право поскаржитися на беззаконня місцевих, або взагалі ніколи не з’являється в населеному пункті, або прилітає на вертольоті і до нього не підійти через охорону, як до Президента.
Тому депутат повинен бути ДОСТУПНИМ, а не виглядати з біг-бордів, як Пилип з конопель! Бо люди , якщо у них немає доступу до депутата, або незадоволені його роботою – закидають його плакати грязюкою. Це їх право, з відчаю, що він їх кидає напризволяще.

Я – виходець з села, тому зустрічаюсь з усіма особисто і без охорони. Мені боятися нічого, особливо від тих людей, інтереси яких я зобов’язаний захищати.
Порядок наводити не хочуть? Примусимо!

-Ви Заслужений юрист України, але…

-Справа не в званнях і нагородах та освіті. Все діло в політичній волі! В Україні немає порядку. От ми маємо керівництво країни – наговорили нам сім верст до небес... А де кадрові зміни? Чому не розганяє казнокрадів? Чому нема політичної волі очистити владу від корупціонерів!?
Та у нас народний депутат, користуючись своїми повноваженнями і статусом, може ініціювати звільнення продажних чиновників, суддів, податківців, міліціонерів, митників.
Коли мені кажуть, що це неможливо, я відповідаю – ви не знаєте законів і у вас нема політичної волі навести нарешті порядок в Україні!

-Але ж рішучих людей у владі майже нема.

-Їх буде достатньо! І я вам це доведу. Звичайно, якщо будемо обирати таких, які тільки по телефону дзвонять в округ і в область, то порядку не наведеш.

Голову береже Бог, а телевізор – руйнує

-Володимире Михайловичу, чому, як тільки кандидат у народні депутати з’являється, так одразу і церкву будує?

-Церкву у Змітнєві Сосницького району я будував кілька років. Вона готова. Про депутатство не думав. Але війна заставила замислитися. Разом з благодійним фондом „Громадянська солідарність” допомагав нашим бійцям в АТО теплими речами, всім необхідним.
Багато зрозумів, що в Україні безпорядок і безпорадність. Армія розграбована. Зараз це особливо помітно. Країну треба очищати від усього, що нам заважає жити. Для цього треба духовна сила.  А це Всевишній.
От росіянам Бога замінив телевізор та брехня і ми бачимо, що з ними діється. Ми в будь-якому випадку переможемо - на своїй землі відновимо мир.

Про картоплю в Грузію, незалежний суд і смак молока

-Хто ваші батьки ?

- Батьки зараз пенсіонери, живуть у Сосниці. Мама раніше працювала бібліотекарем. А батько суддею. Правда, він був не таким суддею, як зараз можна почути, а незалежним. Його в районі з тієї пори звуть народним. І тому гарантією був і я, певною мірою.

- Як це?

-Сосничина тоді славилася своєю картоплею. Знаю, що люди возили аж у Грузію. От і ми дома садили картоплю і потім продавали. Я також помагав. Пригадую, возив аж у Білорусію. Заробляли працею і своїми руками.

-Батьки заставляли працювати?

-Та ні. Так було заведено тоді. Я після третього класу влітку уже працював. У старших класах навіть виписали книжку колгоспника. Шкода не зберіг.
Але  про сьогодні. Зараз Європа-Європою, але треба негайно подавати Раді такі закони на підтримку села, щоб була і робота, розвивалося і скотарство. Поки Україна не забула смак справжнього молока.

Перше – мир. Друге - закон і порядок

-Чому не висунулися від якоїсь партії?

-Не хочу бути нікому зобов’язаний. Бо йду до парламент писати закони, а не захищати чийсь бізнес. Нам треба в своїй хаті навести порядок, починаючи з північних районів Чернігівщини. Переконаний, кілька кандидатів в нашому окрузі підтримають моє прагнення.

Надихає те, що чую від старших людей на багатьох зустрічах у селах „Синку, нам треба мир і порядок”.

Бесіду вів Віктор СЕНЬКО

На фото вручення Арсеном Аваковим Володимиру Трофименку почесного звання «Заслужений юрист України»

До уваги виборців: громадські приймальні кандидата у народні депутати України Володимира ТРОФИМЕНКА працюють в таких районах округу, а саме:
У Сосницькому районі приймальня працює за адресою: смт. Сосниця вул. Чернігівська, 19, каб.9;
У Новгород-Сіверському  районі приймальня працює за адресою: м.Новгород-Сіверський, вул. Базарна, 1;
У Семенівського районі приймальня працює за адресою: м. Семенівка, вул. Центральна, 7;
У Коропському районі приймальня працює за адресою: смт. Короп, вул. Поштова, 6;
У Щорському районі приймальня працює за адресою: м. Щорс,вул. Леніна, 101;
У Корюківському  районі приймальня працює за адресою: м. Корюківка вул. Вокзальна, 24.
Крім того, своє повідомлення кандидату у народні депутати України Володимиру ТРОФИМЕНКУ можна залишити, зателефонувавши на «гарячу лінію» за номерами мобільного зв’язку: (063) 171 02 02, (098) 340 40 80, (095) 471 21 40.

PR

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.