Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 24 жовтня, 12:38:46

“Слову Варвинщини” – 80 років

24.01.2012   08:55

20 січня ц.р. у селищі Варва відбулись урочистості з нагоди 80-річчя від дня виходу в світ Варвинської районної газети “Слово Варвинщини”. Районка вперше вийшла друком у січні 1932 року як “Соціалістичний наступ”. 1937-го року її було перейменовано у “Перемогу соціалізму”, 1967-го – у “Радянське життя”, 2001-го – у “Слово Варвинщини”.

За вісім десятиліть видання призупиняло свій випуск лише два рази – з вересня 1941 по листопад 1943-го, коли район був окупований фашистськими загарбниками, і з червня 1962 до березня 1967-го року, коли внаслідок адміністративної реформи Варвинський район переставав існувати. З відновленням району у 1967 році газета знову продовжила виходити, і лишається найулюбленішим друкованим виданням багатьох поколінь варвинчан.

Привітати редакційний колектив, який, до речі, єдиний в області самостійно друкує свою газету, ветеранів “Слова Варвинщини” прибули співзасновники – голова райдержадміністрації Петро Бакуменко, голова районної ради Володимир Петренко, представники органів місцевого самоврядування, меценати від агрофірми “Дружба нова”, з Гнідинцівського нафтопереробного заводу, інші поважні гості.

Чималим був “десант” депутатів обласної ради – Віктор Кульбако, Валерій Зуб, Микола Рудьковський, Олена Дмитренко.

Гості подарували редакції нові меблі, техніку для друку газети, інші речі, необхідні для покращення умов праці журналістів.

У святковому номері газети було розміщене вітання голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка. Подяку голови облдержадміністрації редакційному колективу газети за багаторічну сумлінну працю за дорученням вручив в.о. начальника управління у справах преси та інформації Дмитро Никоненко.

Протягом 80-ти років творці “Слова Варвинщини” віддавали себе до останку своїм читачам, передплатникам, прихильникам. Тим більш приємною була під час свята увага гостей до них самих – творців газети.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 25 до 31 жовтня 2021 року 12:15

Для початку цього тижня характерна невпевненість і певна плутанина у стосунках, а також будьте обережними з фінансовими вкладеннями.

24 жовтня - який день, свято та прикмети

24 жовтня - який день, свято та прикмети 12:07

У цей день у світі відзначаються Міжнародний день тещі, День організації Об'єднаних Націй, Всесвітній день боротьби з поліомієлітом, День гарбуза, тиждень роззброєння, Всесвітній день рубця, Міжнародний день кліматичних дій, Всесвітній день інформації про розвиток.

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району

Поліція Чернігівщини розслідує обставини отримання вогнепального поранення мешканцем Ніжинського району 18:31

Поліцейські встановили, що 39-річного мешканця Мринської громади було поранено у живіт кулею з нарізного карабіна.

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу

Ми зібралися вирішити питання, які тягнуться роками та десятиріччями: Дмитро Іванов про засідання екоштабу 18:24

В обласній державній адміністрації продовжують шукати способи вирішення проблем із довкіллям Чернігівщини.