Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 жовтня, 18:04:03

Прокуратурою Чернігівської області активізовано представницьку діяльність

24.01.2012   08:49

З метою захисту інтересів держави органами прокуратури області упродовж 2011 року вжито ряд організаційно-практичних заходів щодо ефективності представницької діяльності.

Зокрема активізовано діяльність по представництву держави інтересів в суді по стягненню застосованих фінансово-господарських санкцій: за позовами прокурорів судами стягнуто 96,5 млн. грн.

У державну і комунальну власність повернуто (попереджено незаконне відчуження) понад 500 гектарів земель.

Реально виконано за судовими рішеннями за позовами прокурорів 58 млн. грн., з них на захист інтересів держави ? 54 млн. грн.

За позовами прокуратури області визнано недійсним рішення виконкому Куликівської селищної ради про оформлення права власності на 60-квартирний житловий будинок, побудований за державні кошти (12 млн. грн.) на приватну структуру, яка намагалася розпродати квартири в ньому. На вказані квартири визнано право власності за державою.

Також за ініціативи прокурора визнано державним та витребувано з чужого незаконного володіння ряд об’єктів загальною вартістю понад 15 млн. грн., якими незаконно розпоряджалися профспілкові організації.

З метою захисту житлових прав громадян за позовами прокурора у комунальну власність повернуто гуртожиток на 450 місць по вул. Бєлова у м. Чернігові. Правом на приватизацію житла скористалися більше 500 осіб, що проживали у ньому.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:17

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

З 1 листопада 2021 року на Чернігівщині діє заборона на лов водних біоресурсів на зимувальних ямах 10:16

З метою створення сприятливих умов для зимівлі водних біоресурсів, їх охорони, відтворення та раціонального використання, відповідно до наказу Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Чернігівській області від 18.10.2021 № 134-од, з 1 листопада 2021 року до початку весняно - літньої заборони, забороняється будь-який вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років.

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса

Чернігівські сапери ДСНС знищили ручну гранату Міллса 10:08

25 жовтня о 10:57 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що на території автокооперативу "Авіатор" по вул. Брюховця, 22 в м. Ніжині виявлено металевий предмет, схожий на вибухонебезпечний. На нього натрапили місцеві мешканці під час проведення земляних робіт біля власних гаражів.

 Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги

Прокуратура відреагувала на самовільне зайняття земельних ділянок прибережної захисної смуги 10:04

Чернігівською окружною прокуратурою в інтересах держави в особі Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району внесено позовну заяву до Чернігівського районного суду до приватних осіб про знесення самочинного будівництва та звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок.

 На автодорозі Р-56 Чернігів - Славутич буде капітально відремонтовано три мости

На автодорозі Р-56 Чернігів - Славутич буде капітально відремонтовано три мости 09:57

Продовжуються підготовчі роботи до капітального ремонту штучних споруд на автодорозі Р-56 Чернігів - Пакуль - Славутич - КПП "Чорнобиль". Оновити планується три мости: два на ділянці за с. Михайло-Коцюбинське та один поблизу с. Пакуль. На всіх трьох мостах завершені роботи по спорудженню тимчасових об'їзних доріг. Стару переправу поблизу села Пакуль вже почали демонтувати.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини