Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 10:30:52

Прокуратурою Чернігівської області активізовано представницьку діяльність

24.01.2012   08:49

З метою захисту інтересів держави органами прокуратури області упродовж 2011 року вжито ряд організаційно-практичних заходів щодо ефективності представницької діяльності.

Зокрема активізовано діяльність по представництву держави інтересів в суді по стягненню застосованих фінансово-господарських санкцій: за позовами прокурорів судами стягнуто 96,5 млн. грн.

У державну і комунальну власність повернуто (попереджено незаконне відчуження) понад 500 гектарів земель.

Реально виконано за судовими рішеннями за позовами прокурорів 58 млн. грн., з них на захист інтересів держави ? 54 млн. грн.

За позовами прокуратури області визнано недійсним рішення виконкому Куликівської селищної ради про оформлення права власності на 60-квартирний житловий будинок, побудований за державні кошти (12 млн. грн.) на приватну структуру, яка намагалася розпродати квартири в ньому. На вказані квартири визнано право власності за державою.

Також за ініціативи прокурора визнано державним та витребувано з чужого незаконного володіння ряд об’єктів загальною вартістю понад 15 млн. грн., якими незаконно розпоряджалися профспілкові організації.

З метою захисту житлових прав громадян за позовами прокурора у комунальну власність повернуто гуртожиток на 450 місць по вул. Бєлова у м. Чернігові. Правом на приватизацію житла скористалися більше 500 осіб, що проживали у ньому.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини