Прокуратурою Чернігівської області активізовано представницьку діяльність
З метою захисту інтересів держави органами прокуратури області упродовж 2011 року вжито ряд організаційно-практичних заходів щодо ефективності представницької діяльності.
Зокрема активізовано діяльність по представництву держави інтересів в суді по стягненню застосованих фінансово-господарських санкцій: за позовами прокурорів судами стягнуто 96,5 млн. грн.
У державну і комунальну власність повернуто (попереджено незаконне відчуження) понад 500 гектарів земель.
Реально виконано за судовими рішеннями за позовами прокурорів 58 млн. грн., з них на захист інтересів держави ? 54 млн. грн.
За позовами прокуратури області визнано недійсним рішення виконкому Куликівської селищної ради про оформлення права власності на 60-квартирний житловий будинок, побудований за державні кошти (12 млн. грн.) на приватну структуру, яка намагалася розпродати квартири в ньому. На вказані квартири визнано право власності за державою.
Також за ініціативи прокурора визнано державним та витребувано з чужого незаконного володіння ряд об’єктів загальною вартістю понад 15 млн. грн., якими незаконно розпоряджалися профспілкові організації.
З метою захисту житлових прав громадян за позовами прокурора у комунальну власність повернуто гуртожиток на 450 місць по вул. Бєлова у м. Чернігові. Правом на приватизацію житла скористалися більше 500 осіб, що проживали у ньому.
Останні новини Чернігівщини
Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14
Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.
Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34
27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.
157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12
157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.
У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41
Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.
Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09
27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.