Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 23:25:41

На Чернігівщині стали менше перевіряти бізнес

09.10.2014   07:27

За січень-вересень цього року підрозділи податкового та митного аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області провели 746 документальних перевірок - планових та позапланових.

На 136 перевірок менше, ніж за аналогічний період минулого року. Це свідчить про те, що партнерські стосунки з платниками податків декларуються не на словах, а підтверджуються конкретними справами. І сумлінні платники податків почуваються впевненіше і спокійніше, ніж кілька років тому.

Як зазначив начальник управління податкового та митного аудиту Євгеній Шульга, за результатами перевірок донараховано сплатити до бюджету 31,9 мільйона гривень податків. За рахунок ретельного відбору ризикових платників підвищилася якість перевірок.

Контроль за діяльністю збиткових підприємств забезпечив зменшення збитків на 7,3 мільйона гривень. Це дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на півтора мільйона гривень.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.