Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 14:52:09

Сергій Журман: Влада стоїть і стоятиме на стороні легальних перевізників, які сплачують податки до бюджету

08.10.2014   07:25Агенцiя

Про це в.о. голови обласної державної адміністрації заявив під час зустрічі з представниками Чернігівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» та Чернігівської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників автомобільного транспорту.

Зустрічі передувала акція протесту на Красній площі, після якої представники обох організацій відмовлялися звернутися разом до керівництва області зі своїми проблемами, мотивуючи це існуючим конфліктом інтересів.

Але Сергій Журман погодився на зустріч лише за умови присутності обох сторін, у яких накопичилося безліч претензій та питань як до влади, так і один до одного.

Суть претензій зводилося до затягування з розглядом економічно обґрунтованих тарифів, лобіювання інтересів окремих перевізників під час засідань конкурсного комітету з організації пасажирських перевезень, невиплату компенсацій за пільгові перевезення тощо. Але головним питанням було вирішення проблеми нелегальних перевізників, зокрема, через обмеження монополізму та створення конкурентного середовища на ринку автоперевезень.

Як підкреслив Сергій Журман, сьогоднішня зустріч має покласти край існуючим протистоянням між перевізниками і дати змогу нелегалам увійти у правове поле аби на ринку автоперевезень було спокійно.

— Я погоджуюся з тим, що склад конкурсного комітету з організації пасажирських перевезень потребує перегляду, але монополії не буде нічиєї. Перевізники сьогодні сказали правильну річ – дайте нелегалам роботу, дозвольте їм брати участь у засіданнях комітету і ми повинні це робити. Робимо новий конкурсний комітет і працюємо у цьому напрямку, - зауважив в.о голови облдержадміністрації.

Що стосується звинувачень у некомпетентності те перешкоджанні роботі автоперевізників з боку окремих керівників та працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, то після надання конкретних фактів буде проведено окреме службове розслідування. Якщо вину держслужбовця буде доведено, то він відповість згідно із нормами чинного законодавства.

Питання компенсації за пільгові перевезення пасажирів та економічно обґрунтованих тарифів відтепер знаходиться на контролі в.о. голови облдержадміністрації. Проте, за словами Сергія Журмана, і перевізники мають дотримуватися відповідних домовленостей і не відходити від закону.

— Після нашої зустрічі ви несете персональну відповідальність за те, щоб ваші перевізники перестали грузити в автобус людей за 100 метрів від автостанції. Не ображайтеся. Я пішов назустріч вам, а ви підіть назустріч податкам і громаді. Працюйте у правовому полі і показуйте повністю свої прибутки. Пасажири мають відправлятися офіційно – для цього існують автовокзали. Люди мають бути застраховані та мати всі належні умови. Ще раз підкреслюю — влада стоїть і стоятиме на стороні легальних перевізників, які сплачують податки до бюджету, - резюмував Сергій Журман.

Останні новини Чернігівщини

Ринок праці мовою цифр – інформує служба зайнятості 12:50

Протягом січня-червня 2026 року на Чернігівщині 11,8 тис. людей отримували послуги служби зайнятості.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 12:14

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 9 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Реконструкція магістральних теплових мереж у Чернігові під управлінням НЕФКО виходить на завершальний етап 11:14

Проєкт реконструкції магістральних теплових мереж у Чернігові наближається до завершення. На всіх трьох ділянках уже прокладено нові попередньо ізольовані трубопроводи. Наразі триває фінальний етап робіт — відновлення дорожнього покриття, благоустрій та озеленення територій.

Медики відомчої медустанови Чернігівщини завжди поруч з нашими захисниками і захисницями на шляху до відновлення 10:34

27 липня – День медичних працівників. Медики ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області» щодня рятують життя, лікують поранених захисників і захисниць, проводять складні операції, допомагають відновитися після важких травм і повернутися до повноцінного життя.

157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12

157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини