Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 червня, 08:08:46

Внесено зміни до оподаткування благодійної допомоги для потреб у зв’язку з проведенням АТО

06.10.2014   11:54Агенцiя

ДПІ у м. Чернігові повідомляє, що Законом України від 02.09.2014 року № 1668-VІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги» (далі – Закон № 1668) внесено зміни до розділу IV та підрозділу 4 розділу XX Податкового кодексу України.

Метою зазначеного нормативного акту є вирішення проблемних питань в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб та податком на прибуток підприємств благодійної допомоги, що надається для потреб, які виникли у зв'язку з проведенням антитерористичної операції. Тому, законом внесено зміни до статей 165 і 170 Кодексу щодо звільнення (у період проведення антитерористичної операції та після її завершення - до 31 грудня року, наступного за роком, у якому завершено антитерористичну операцію) від оподаткування податком на доходи фізичних осіб благодійної допомоги, що надається на користь таких учасників бойових дій.

Крім того, відповідно до положень зазначеного Закону підрозділ 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу доповнено п.33, згідно якому передбачено тимчасово, на період проведення антитерористичної операції, включати без обмежень до інших витрат звичайної діяльності платника податку на прибуток підприємств суми коштів або вартість спеціальних засобів індивідуального захисту, які добровільно перераховані (передані) Збройним Силам України, Національній гвардії України, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення проведення антитерористичної операції.

Закон офіційно опублікований в газеті «Голос України» від 25.09.2014 року №183.
Зазначені зміни набрали чинності з 26 вересня 2014 року та поширюються на правовідносини, що виникли з 21 листопада 2013 року.


Інформаційно- комунікаційний сектор ДПІ у м.Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Хор ім. Д.Бортнянського — до Дня Святої Трійці

Хор ім. Д.Бортнянського — до Дня Святої Трійці 07:55

У День Святої Трійці Академічний камерний хор ім. Д.Бортнянського Чернігівського обласного філармонійного центру під керівництвом Івана Богданова представив глядачам концертну програму, присвячену цьому християнському святу.

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація 07:42

За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною по інфекційних захворюваннях тварин.

Три роки позбавлення волі – вирок шахраю, який ошукав чернігівців на 250 тис грн

Три роки позбавлення волі – вирок шахраю, який ошукав чернігівців на 250 тис грн 07:29

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова неодноразово судимого 33-річного жителя м. Запоріжжя визнано винним у шахрайстві (ч.2 ст.190 КК України).

Поліція Чернігівщини та воєнізована охорона

Поліція Чернігівщини та воєнізована охорона "Укрзалізниці" проведуть спільні рейди 07:14

Про це домовилися на спільній нараді представники Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та керівники воєнізованої охорони філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

Упродовж минулого тижня надзвичайники 48 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 48 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 07:02

Упродовж минулого тижня (з 14.06. по 21.06.) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 219 чоловік особового складу та 65 одиниць спеціальної техніки.