Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 14:33:26

Нові пільги в оподаткуванні благодійної допомоги для потреб АТО

03.10.2014   07:44

З 26 вересня цього року діє Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України відносно деяких питань оподаткування благодійної допомоги" від 02.09.2014 року №1668 - VII.

Як повідомила начальник відділу-заступник начальника управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій ГУ ДФС у Чернігівській області Тамара Пищур, з його прийняттям змінився порядок включення до складу інших витрат сум благодійної допомоги.

На відміну від діючого 4-ох відсоткового обмеження, тимчасово, на період проведення антитерористичної операції, до інших витрат звичайної діяльності без обмежень, включаються суми коштів або вартість спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських, медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення.

А також інших товарів, виконаних робіт, наданих послуг за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України.

За умови, якщо все це добровільно перераховано або передано Збройним Силам України, Національній гвардії України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, Державній прикордонній службі України, Міністерству внутрішніх справ України, Управлінню державної охорони України, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, їх з'єднанням, військовим частинам, підрозділам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету.

При цьому повинна бути дотримана ще одна обов’язкова законодавча вимога: все передане та перераховане має адресне призначення - для потреб забезпечення проведення антитерористичної операції.
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини