Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 березня, 17:08:16

Президент ТПП К.Iванов підтримав мирний план Президента та кандидата по округу 205 В. Куліча

02.10.2014   13:59Агенцiя

Президент Чернігвської Торгово-промислової палати Чернігівщини Костянтин Іванов підтримав висування кандидатом у народні депутати Валерія Куліча і засудив «партію війни» під час свого виступу на презентації кандидатів в мажоритарних округах Чернігівщини від партії «Блок Петра Порошенка».

«Коли всі товклися у черзі в порт Южний, щоб продати своє зерно, Валерій Куліч пішов на північ – у країни Балтики. Оце стратег!» - так оцінив кандидата у народні депутати по 205 виборчому округу Валерія Куліча президент Чернігівської регіональної торгово- промислової палати Костянтин Іванов.

Зараз підприємство «Форсаж», генеральним директором якого є Валерій Куліч, успішно торгує з країнами Балтики та Азії. Таким чином, торгові війни, влаштовані Росією проти України, йому не страшні. А розширення ринку для українських аграріїв – дуже наочне. Нема чого зациклюватись на Росії – світ великий!«Ми говоримо, інвестори, інвестори, чомусь обов’язково маючи на увазі зарубіжних підприємців. Валерій Куліч - справжній інвестор, який сьогодні інвестує», - зазначив президент ТПП.

Зупинився Костянтин Iванов і на людських якостях Валерія Куліча: «Був юнаком - покликали в небо: вчився в нашому училищі льотчиків. Він знає що таке офіцерська честь, честь чоловіка. Прекрасний сім’янин і батько трьох дочок. Меценат, благодійник».

Костянтин Іванов, виступаючи на представленні кандидатів від Блоку Петра Порошенка минулої суботи в обласному театрі, розповів як підприємець, який робив стелу пам’яті хлопців з Чернігівщини,що загинули на Донбасі, сказав: «Якщо буде ще 10-15 прізвищ – доведеться робити другу стелу». Тому ті, хто виступає за війну, хай підійде до цієї стели і оцінить ціну миру. «Мирний план Президента - це політичне регулювання, яке не здає ніяких інтересів. Це те, що ми маємо підтримувати, а Порошенко - той лідер, навколо якого ми маємо гуртуватися», - заявив у своєму виступі Костянтин Iванов.

PR

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».