Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 19:29:31

Відвертий діалог з редакторами друкованих ЗМІ області

01.10.2014   06:40

Саме з основних аспектів соціально-економічного розвитку Чернігівщини розпочав своє спілкування з редакторами районних газет в.о. голови Сергій Журман, яке відбулося 30 вересня.

І це не випадково, адже за результатами восьми місяців область займає лідируючи позиції за обсягом виконання будівельних робіт та темпами зростання експорту. В регіоні продовжує зростати виробництво валової продукції сільського господарства, обсяги промислового комплексу.

Говорячи про підготовку господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період, Сергій Журман зауважив, що ситуація дуже складна — найскладніша за усі 23 роки існування української держави. Органи влади, в умовах повного припинення постачання російського газу, вживають заходів, щоб громадяни взимку мали тепло в оселях, а бюджетні установи та підприємства функціонували у звичному режимі.

- Щоб вкластися у відведені ліміти в області вжито конкретні заходи. Зокрема, постачальникам енергоносіїв та споживачам доведено граничні обсяги постачання і споживання природного газу, електричної енергії; розроблено та реалізовуються заходи щодо зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами та бюджетними, - конкретизував він.

Не менш актуальним, на думку в.о. голови облдержадміністрації, є питання відключення електроенергії. Через перенавантаження ПАТ «Чернігівобленерго» вже може обмежувати споживання електроенергії як споживачам, так і промисловим підприємствам. Сергій Журман запевнив представників ЗМІ, що за домовленістю ОДА з ПАТ «Чернігівобленерго» ряд підприємств області стратегічного напряму виробництва, які забезпечують населення соціально значимими продуктами харчування (м’ясом і м’ясопродуктами, молочною та хлібобулочною продукцією), відключатися від електропостачання не будуть.

У ході розмови Сергій Журман підкреслив той факт, що Чернігівщина продовжує активно працювати у напрямку залучення інвестицій. Наразі вже підписано угоду з Китайсько-українською аграрною компанією «Фанда», яка реалізовуватиме в Корюківському районі проект на загальну суму 58 мільйонів доларів США. У жовтні також відбудеться презентація Чернігівської області в Торгово-промисловій палаті України.

На питання щодо проведення виборів на Чернігівщині, в.о. голови облдержадміністрації зазначив, що ОДА зацікавлена у тому, щоб вибори в області пройшли демократично, відкрито і прозоро. Відповідно до чинного законодавства органи влади сприятимуть виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень, забезпечуватимуть функціонування системи Державного реєстру виборців.

Звертаючись до редакторів районних газет, він попросив повідомляти про факти утиску представників засобів масової інформації або перешкоджання діяльності безпосередньо до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Натомість, наголосив на додержанні рівних прав усіх учасників виборчого процесу.

Серед іншого редактори комунальних друкованих ЗМІ області запитали у Сергія Журмана і про вирішення проблемних питань в районах.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.