Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 березня, 12:32:48

Відвертий діалог з редакторами друкованих ЗМІ області

01.10.2014   06:40

Саме з основних аспектів соціально-економічного розвитку Чернігівщини розпочав своє спілкування з редакторами районних газет в.о. голови Сергій Журман, яке відбулося 30 вересня.

І це не випадково, адже за результатами восьми місяців область займає лідируючи позиції за обсягом виконання будівельних робіт та темпами зростання експорту. В регіоні продовжує зростати виробництво валової продукції сільського господарства, обсяги промислового комплексу.

Говорячи про підготовку господарського комплексу області до роботи в осінньо-зимовий період, Сергій Журман зауважив, що ситуація дуже складна — найскладніша за усі 23 роки існування української держави. Органи влади, в умовах повного припинення постачання російського газу, вживають заходів, щоб громадяни взимку мали тепло в оселях, а бюджетні установи та підприємства функціонували у звичному режимі.

- Щоб вкластися у відведені ліміти в області вжито конкретні заходи. Зокрема, постачальникам енергоносіїв та споживачам доведено граничні обсяги постачання і споживання природного газу, електричної енергії; розроблено та реалізовуються заходи щодо зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами та бюджетними, - конкретизував він.

Не менш актуальним, на думку в.о. голови облдержадміністрації, є питання відключення електроенергії. Через перенавантаження ПАТ «Чернігівобленерго» вже може обмежувати споживання електроенергії як споживачам, так і промисловим підприємствам. Сергій Журман запевнив представників ЗМІ, що за домовленістю ОДА з ПАТ «Чернігівобленерго» ряд підприємств області стратегічного напряму виробництва, які забезпечують населення соціально значимими продуктами харчування (м’ясом і м’ясопродуктами, молочною та хлібобулочною продукцією), відключатися від електропостачання не будуть.

У ході розмови Сергій Журман підкреслив той факт, що Чернігівщина продовжує активно працювати у напрямку залучення інвестицій. Наразі вже підписано угоду з Китайсько-українською аграрною компанією «Фанда», яка реалізовуватиме в Корюківському районі проект на загальну суму 58 мільйонів доларів США. У жовтні також відбудеться презентація Чернігівської області в Торгово-промисловій палаті України.

На питання щодо проведення виборів на Чернігівщині, в.о. голови облдержадміністрації зазначив, що ОДА зацікавлена у тому, щоб вибори в області пройшли демократично, відкрито і прозоро. Відповідно до чинного законодавства органи влади сприятимуть виборчим комісіям у реалізації їхніх повноважень, забезпечуватимуть функціонування системи Державного реєстру виборців.

Звертаючись до редакторів районних газет, він попросив повідомляти про факти утиску представників засобів масової інформації або перешкоджання діяльності безпосередньо до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Натомість, наголосив на додержанні рівних прав усіх учасників виборчого процесу.

Серед іншого редактори комунальних друкованих ЗМІ області запитали у Сергія Журмана і про вирішення проблемних питань в районах.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.